Робити все за гроші? «Гра у кальмара» дає фінансові уроки

🎮 🦑 Чи готові ви на все, щоб виграти?
У хітовому серіалі Netflix “Squid Game” («Гра у кальмара»)  деморалізовані люди на узбіччі суспільства – безробітні, збіднілі, в боргах, залежні від азартних ігор, розкрадачі, пакистанський працівник, північнокорейський перебіжчик – запрошуються взяти участь у серії дитячих ігор. Ті, хто програв, миттєво вбиваються в процесі поступового усунення. Учасники можуть вийти з гри в будь-який час – але тільки за умови, що більшість проголосує за це.

Єдиний переможець не тільки виживає, але й отримує грошову винагороду у розмірі 45,6 мільярдів вон (близько 29 мільйонів фунтів стерлінгів) без жодних прив’язок. 

А чи знаєте ви, що “Squid Game” також дає деякі фінансові уроки? Ось лише деякі з них:

Неможливість керувати фінансами – напряму впливає на ваше життя

«Гра у кальмара» розповідає історію 456 людей, які беруть участь у дитячому ігровому конкурсі, але зі своїм життям на кону. Більшість гравців мають борги, тоді їм була надана можливість зіграти, щоб виграти 45,6 мільярдів вон.

Дуже важливо вміти розпоряджатися фінансами. Особливо перед тим, як подати заявку на позику – добре подумайте про те, як його сплатити і скільки потрібно повернути основної суми плюс відсотки.

Азартні ігри – це божевільне рішення

Головний герой Сон Гі Хун – наркозалежний. Він використав гроші своєї матері, щоб грати в кінні перегони в надії отримати вдвічі більше. На жаль, він часто програє, тому що сподівається на щось непевне. Багато використовують той самий метод під час здійснення інвестицій: більшість поняття не має, як працює механізм інвестування і вкладають чужі кошти.

Не кладіть усі яйця в один кошик

Урок прийшов від персонажа Чо Санг-Ву (№ 218). Використовуючи інвестиційний контекст, не вкладайте всі свої гроші в один інвестиційний продукт. Отже, диверсифікуйте або розділіть на кілька продуктів чи інвестиційних інструментів, щоб мінімізувати ризик.

Не будьте жадібними!

Персонаж Санг-Ву – друг дитинства Гі Хун, який відомий як найрозумніша та найуспішніша дитина у своєму селі. На жаль, під час роботи він стає жадібним. Він привласнив гроші компанії для інвестицій. Однак інвестиції насправді були збитками і закінчилися боргом, номінальна сума якого була надзвичайно великою.

Читайте також:  Класичний автопром тепер по підписці?

Економіка “Гри у кальмара” – на реальних подіях

Не випадково телевізійна сенсація “Гра у кальмара” родом з Південної Кореї, яка потерпає від великих боргових навантажень громадян та разючих соціальних дизпропорцій.

Саме боргова пастка є основою серіалу, який розповідає історію 456 людей, що мають величезні борги, грають у серію смертельних дитячих ігор, прагнучи вижити і заробити ціле багатство – все це для розваги жменьки супер багатіїв.

Як пише Джастін Хіменес з Bloomberg Economics, зростання боргу значною мірою випередило зростання номінального ВВП, оскільки приріст заробітної плати та зростання витрат на життя змусили людей брати позики. Оскільки економічні перспективи скорочуються, а процентні ставки під час пандемії скорочуються до рекордно низького рівня, молоді корейці взяли ще більше позик на придбання активів – від нерухомості до акцій до криптовалют – вважаючи, що спекуляції – єдиний шлях до фінансового успіху. Це зробило життя країни ще дорожчим.

Деякі представники молодого покоління, відомі як Сампос, відмовляються від участі у пошуках дому, кар’єри, партнера та дітей. Трагічно, що цей відчай змусив багатьох покінчити з життям – сприяючи найвищому показнику самогубств в ОЕСР.

Незважаючи на численні заходи з боку адміністрації президента Мун Чже Іна щодо зниження вартості житла, середні ціни на квартири по всій країні за останні п’ять років підскочили більш ніж на 70%.

Хайп на ринку криптовалюти: Squid виріс на 2400% за добу після розміщення

З самого початку ціна криптовалюти Squid (коливання та актуальний курс коіна можна подивитися на TradingView) становила 2,22 долари, збільшившись за добу на 2400%, при цьому ринкова капіталізація становила 174 мільйони доларів. Сьогодні курс зріс уже до 3,54 долара (і росте), а ринкова капіталізація збільшилася до 278 млн. доларів.

Криптовалюта Squid була зареєстрована 20 жовтня, всі монети були розпродані за 1 секунду. Також оголошено, що в листопаді пройде онлайн-змагання з шести раундів, як і в серіалі. Однак, творці криптовалюти гарантують безпечну гру для всіх учасників. Знову хайп?)

Вікторія Тарнова
Вікторія Тарнова
Прихильник довготривалих торгів та надійних стратегій. Незалежний аналітик. Вважає криптовалюти меккою для інвестора. Редактор "SellBuy"
spot_img
spot_img

Останні статті