Продавайте зараз, у середу ФРС підніме ставки і вже буде пізно – Bank of America

📉 Здування міхура акцій великих технологічних компаній у стилі краху ринку доткомів настане слідом за підвищенням ставки ФРС – і інвестори повинні продавати зараз до краху, що насувається”,
заявляє Bank of America.

“Ралі в рамках відновлення фондового ринку минулого тижня дає можливість для інвесторів продати акції напередодні майбутнього “шоку” зростання процентної ставки ФРС”, – сказав Майкл Хартнетт з Bank of America у п’ятничній аналітичній записці.

Чи є причини?

Хартнетт рекомендує інвесторам «продавати на зростанні», а не «купувати на падінні» акцій, оскільки підвищення відсоткових ставок ось-ось потрясе Уолл-стріт, особливо враховуючи те, що спад акцій технологічних компаній вражає схожий на міхур доткомів, що лопнув, у 2000 році.

За словами Хартнетта, ФРС може і має почати підвищувати процентні ставки на своєму грудневому засіданні цього тижня. Якщо вони цього не зроблять, ринок готуватиметься до підвищення процентної ставки в березні 2022 року вже на 0,50% – через «перегрітий ринок праці», сказав Хартнетт, вказавши на дані про заявки на допомогу з безробіття в четвер, що досягли самого низького рівня з 1969 року.

Якщо очікування Хартнетта щодо підвищення ставки ФРС виправдаються, це, ймовірно, стане шоком для Уолл-стріт, оскільки більшість учасників ринку очікують, що ФРС почне з підвищення ставки на 0,25% тільки у другій половині 2022 року.

“Випереджаючий індикатор (“крива прибутковості” – авт.) каже, що ФРС зробить це, але облігації інвестиційного рівня і FAANG цього не демонструють”, – сказав Хартнетт.

Хартнетт має на увазі групу технологічних компаній мега-капіталізації, яка є п’ятьма акціями, що забезпечили 64% 23%-ного приросту Nasdaq з початку року до теперішнього часу. Ці п’ять акцій – це Microsoft, Alphabet, Apple, Nvidia та Tesla.

«Спекулятивний міхур лопнув», – сказав Хартнетт, звертаючи увагу на падіння фонду Ark Invest, що безперервно падає, І нагадує йому падіння Invesco під час вибуху міхура доткомів 2000 року.

Цікаво, що Кеті Вуд з Ark захистила інвестиційну стратегію свого фонду минулого тижня та прогнозує великі прибутки в майбутньому.

Нарешті, інвестори не повинні занадто хвилюватися з приводу короткострокових ралі на фондовому ринку після великих розпродажів, оскільки вони, як правило, є фальшивою демонстрацією позитивних настроїв інвесторів під час падіння ринку. Відповідно до аналізу Хартнетта, у період із квітня 2000 р. до серпня 2002 р. Nasdaq організував 11 «відскоків мертвої кішки» зі зростанням до 45%, задовго до того, як фондовий ринок досяг дна у жовтні 2002 р.

Читайте також:  Патентні війни і монополія Big Pharma

Оскільки з кінця листопада Nasdaq впав приблизно на 5%, з того часу він виріс на 4,5%, а потім продовжив невелике зниження, являючи собою “відскок мертвої кішки”, якщо він не досягне рекордних максимумів у найближчому майбутньому.

Скористайтесь нагодою зафіксувати прибуток!

Мінько Віталій
Мінько Віталій
Директор компанії "Forex Club". Практикуючий трейдер.
spot_img
spot_img

Останні статті