Salesforce: захмарна інвестиція?

Must read

Олександр Столичний
Професійний підхід до інвестицій і біржової торгівлі. Незалежний аналітик. Вірить технічному аналізу більше, ніж новинам. Редактор "SellBuy"

Аналітика акцій компаній.

Salesforce #CRM – хмарна платформа для управління бізнес-процесами в сфері продажів, клієнтського сервісу, цифрового маркетингу.

🎯 Цільова ціна – $ 270, потенціал зростання +26%

✅ Основні тези до покупки:

• Salesforce була названа інноваційним партнером підрозділу Disney #DIS StudioLAB з креативних технологій. В рамках угоди Disney буде використовувати платформу Salesforce Customer 360 для розробки цифрових робочих процесів Disney Studios, розробки мобільних технологій для підтримки зв’язку між персоналом, а також для того, щоб стежити за продуктивністю.

• За оцінками керівництва, до 2025 року цільовий ринок компанії досягне $ 175 млрд.
Як лідер в індустрії CRM з часткою ринку майже 20%, Salesforce має перевагу перед такими конкурентами, як Oracle і SAP.

• Salesforce Einstein – система штучного інтелекту, яка автоматизує певні завдання і дає прогнозні рекомендації. Дослідницька компанія Gartner визнала Salesforce провідним постачальником рішень для автоматизації продажів. Це важливо, тому що за оцінками Міжнародної корпорації даних (IDC), до 2024 року витрати на ІІ досягнуть $ 110 млрд, що в 2 рази більше, ніж у 2020 році.

• Компанія є одним з найбільших в світі венчурних інвесторів і придбала вже 64 активи. У грудні 2020 року Salesforce оголосила про намір придбати Slack за $ 27.7 млрд, який спеціалізується на комунікаціях. На думку аналітиків, угода, яка, як очікується, буде завершена в II кварталі 2022 фінансового року, повинна підвищити ефективність продажів Salesforce в порівнянні з Microsoft #MSFT. Угода є однією з найбільших в історії технологічного сектору в світі.

Читайте також:  COVID-19 кінець? Чи як ми заробили в IV кварталі 2020 року

• У компанії низький рівень фінансового левериджу. Довгостроковий борг склав на кінець 2020 року $ 2.7 млрд, тоді як на балансі грошових коштів та їх еквівалентів було на суму $ 6 млрд.

Ризики:

• Для Salesforce може стати все складніше демонструвати середньорічні темпи зростання в 20%.

• Щоб акції дійсно виросли, компанії доведеться підвищити маржу. Однак, під час конференц-дзвінка за результатами IV кварталу 2021 фінансового року фінансовий директор Емі Уівер встановила низьку планку для операційної рентабельності (non-GAAP) на 2022 фінансовий рік на рівні 17.7% і допустила, що показник може залишитися незмінним у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

💎 Компанія впала більш ніж на 20% від історичного максимуму початку вересня 2020 року. Ми вважаємо, що особлива волатильність акцій може спостерігатися після публікації звітності 27 травня 2021 року.

З огляду на низьке боргове навантаження, привабливі поглинання, а також перспективи зростання – представляється приваблива точка для входу та інвестування.

spot_img

More articles

spot_img

Latest article