Що лежить у портфелі Berkshire Hathaway?

Наскільки відомо, «оракул із Омахи» ніколи не писав книгу з докладним викладом своєї інвестиційної стратегії, і остаточного списку придбань для його портфеля також не існує. Але частину його стратегії вибору акцій можна отримати з річних звітів Berkshire Hathaway, що ми пропонуємо вам зробити.

Отже, виділимо акції у портфелі корпорації Уоррена Баффета.

Окрім часток у Microsoft Corporation, Meta Platforms (раніше відомий як Facebook) та Alibaba у цьому списку присутні такі імена, як Sprouts Farmers Market Inc, Perficient Inc та Williams-Sonoma Inc – вони серед 23 компаній, представлених у холдингу.

Будівельні компанії Green Brick Partners Inc та Lennar Corporation також потрапили до цього списку. Окрім цього, ми побачимо акції Winnebago Industries Inc, Boot Barn Holdings Inc та Daqo New Energy.

Акції Microsoft, володіючи статусом сталого зростання, займають чільне місце у списку довгострокових лідерів Berkshire, що відповідає багатьом параметрам стратегії Уоррена Баффета.

Натомість, якщо подивитися на портфель Berkshire Hathaway, який ретельно відстежується, ми побачимо, що Баффет і його команда вийшли з позицій в акціях фармацевтичної компанії Merck і скоротили активи в AbbVie Inc і Bristol-Myers Squibb Company. Зате включення в портфель Alibaba, Sprouts та Williams-Sonoma відображає збільшення частки Berkshire у споживчих гігантах, таких як Kroger та RH.

Відзначимо також ознаки, якими необхідно мати будь-яку акцію, щоб потрапити в портфель знаменитого інвестора. Це: перебувати в числі 25% кращих акцій за темпами зростання EPS за 5 років, мати зростання 15% або більше стабільно, мати середню рентабельність власного капіталу в розмірі 12% або вище за 5 років.

Складемо також рейтинг потенційних акцій Баффета.

При використанні критеріїв, відмінних від тих, які використовувалися для даного списку акцій Уоррена Баффета, Houlihan Lokey Inc, наприклад, має максимально можливий складовий рейтинг 99.

Читайте також:  Теорія змови про NFT: хто стоїть за продажем картинок по $300 тисяч

Складовий рейтинг варіюється від 1 (найгірший) до 99 (найкращий) ) і показує, наскільки сильно компанія демонструє 7 явних ознак виграшних акцій. Найбільш високі показники складового рейтингу також мають West Pharmaceutical Svcs (95), Sprouts Farmers Market (89), Evercore Partners Inc Inc (87). Наприклад, рейтинг 95 означає, що акції компанії перевищують на 95% всі інші акції з точки зору найважливіших фундаментальних та технічних критеріїв вибору.

А рейтинг EPS показує річне та квартальне зростання прибутку компанії, і потім вимірює, як її показники співвідносяться з показниками інших акцій. Таким чином, як і у разі складеного рейтингу, показник 95 означає, що зростання прибутку на акцію компанії припадає на 5% найкращих акцій усіх компаній. Наприклад, той же Houlihan Lokey (HLI) тут буде з рейтингом 98.

Виявляючи акції із сильними фундаментальними показниками, SMR Rating відстежує зростання продажів, розмір прибутку та рентабельність власного капіталу компанії загалом. Рейтинг A означає, що компанія входить до ТОП-20% усіх акцій з погляду цих ключових показників ефективності.

Оскільки цей рейтинг пов’язаний з тим, що Баффет, як відомо, приділяє особливу увагу фундаментальним показникам компанії, він може бути корисним для інвесторів, які хочуть дізнатися, які потенційні акції є в портфелі Уоррена Баффета. Зокрема, зустрічаються тут такі імена, як Evercore Inc., Williams Sonoma Inc., Microsoft Corp., Meta Platforms Inc., Hibbett Inc., Winnebago Industries Inc., Meritage Homes Corp., Qorvo Inc., Daqo New Energy Corp Ads, Houlihan Lokey Inc., Green Brick Partners Inc.

— Під час підготовки використані матеріали Yahoo Finance

Олександр Столичний
Олександр Столичний
Професійний підхід до інвестицій і біржової торгівлі. Незалежний аналітик. Вірить технічному аналізу більше, ніж новинам. Редактор "SellBuy"
spot_img
spot_img

Останні статті