Страхова індустрія визнала пандемію не страшною

☠️ Щоб зрозуміти справжній маштаб неприємностей – завжди дивись на поведінку страховиків. Спритні хлопці прогнозують ваше життя і закладають відсотки ризику в прибуток. У 2020-му, поки в новинах домінував вірус, у реальності більше компенсацій було виплачено за погодні катаклізми.

Швидше за все, ви взагалі мало знаєте про страховий ринок: подумаєш, всього $ 5 трлн на рік, трохи попереду банківського сектора. А все тому, що вони не сильно афішують! Кожен страховий випадок – це мікро-конфлікт, який вважають за краще вирішувати в тиші.

Інвестиції в страхові компанії традиційно є одними з найнадійніших – хлопцям дозволено використовувати гроші клієнтів для вкладення в самих себе, вони отримують постійні вклади до настання інцидента у клієнта – а це стабільний фінансовий результат, з розрахованими наперед ризиками.

У розвинених країнах більше половини всього страхування припадає на смерть замовника. Достаменно не відомо, чому склалася ця традиція банківського вкладу на втіху скорботних родичів, але такі факти. Другою за популярністю є послуга автострахування: зазвичай обов’язкова, так що не рахується 😀.

Оскільки західний ринок вже освоєно, страховий ринок звернув увагу на країни, що розвиваються. Китай зростає шаленими темпами і в найближчу декаду явно обжене ринок США з його $1.2 трлн. Американський Berkshire Hathaway ($ 455 млрд) домінує, але китайські Ping An і AIA Group вже набрали свої перші сто мільярдів і швидко рухаються далі.

Читайте також:  Корпорації сховали від податків 10 трильйонів

Серйозною проблемою стає кібербезпека: бази даних страховиків переповнені конфіденційної інформацією. Поступове старіння (людей старше 60 років вже зараз понад 900 млн.) і зростання хронічних захворювань явно призведуть до подорожчання і так вкрай дорогих медичних полісів.

Олександр Столичний
Професійний підхід до інвестицій і біржової торгівлі. Незалежний аналітик. Вірить технічному аналізу більше, ніж новинам. Редактор "SellBuy"
spot_img

More articles

spot_img

Останні статті