Додому Криптовалюта 4 причини для Bitcoin подолати 20000$

4 причини для Bitcoin подолати 20000$

927

Цього року Bitcoin виріс на 160%, обігнавши традиційні інструменти інвестування.
Про нього знову заговорили як про ощадний актив, а до покупок потягнулися навіть інституціональні інвестори.
У 2017 році рівень в $ 20 000 зупинив ралі і зараз знову є незламною стіною.
Давайте розглянемо з вами кілька основних метрик і спробуємо визначити шанси криптовалюти на подолання цього бар’єру.

Першим серйозним фактором зростання стала політика ФРС і Казначейства США. Навесні для підтримки населення і бізнесу направили $3 трлн. Саме в цей момент ведмежий тренд Bitcoin змінюється на бичачий.

Емісія Bitcoin обмежена 21 млн монет, тоді як долари США ФРС може друкувати в необмежених обсягах. Саме цим і зайнявся регулятор, видаючи позики уряду і ФРБ. Грошова маса долара в цьому році збільшилася на 22%, що при зниженні темпів зростання ВВП безпосередньо позначилося на його девальвації.

Источник изображения: инфографика StormGain

Політика фінансових регуляторів призвела до переоцінки цінностей.

Золото завжди вважалося головним ощадним активом, але в цьому році воно поступається Bitcoin.
Активно потекли інвестиції з боку інституційних інвесторів, які в попередній економічній кризі надавали перевагу золоту.
Австралійська інвестиційна компанія Pendal Group з ринковою капіталізацією в $ 1,6 млрд повідомила про інвестування в криптовалюту через ф’ючерсні контракти на CME.
Підвищений попит з боку інституційних інвесторів привів до оновлення максимуму відкритого інтересу на Чиказькій біржі.

Така ж картина спостерігається на ринку опціонної і спотової торгівлі. При цьому кріптовалютні біржі фіксують значний відтік Bitcoin після покупки. Трейдери та інвестори переводять актив на холодні гаманці в розрахунку на продовження зростання.

Восени платіжна система PayPal (NASDAQ: PYPL) запустила можливість покупки, зберігання і розрахунків в криптовалюті на майданчику. Попит виявився настільки великим, що, за оцінкою Pantera Capital, близько 70% свіжодобутих Bitcoin скуповують користувачі PayPal.

Попит на Bitcoin зростає як з боку окремих трейдерів, так і професійних гравців ринку. Обсяги продовжують збільшуватися, а інтерес до активу набирає обертів. Єдиною причиною, по якій ціна може знову відкотитися, є ризик реалізації великого обсягу китами.

Читайте також:  Подолавши рівень $ 2500, ціна ефіріума може досягти $ 3000.

Як зазначив відомий у вузьких колах фахівець під ніком Byzantine General, на восьми найбільших біржах встановлені великі обсяги на продаж в районі $ 19 500.

Великі власники Bitcoin розраховують зафіксувати позиції в районі $ 19 500. Без урахування адрес кріптовалютних бірж, близько 13% всіх Bitcoin зберігається на 100 гаманцях. Якщо більшість з китів вирішать продати криптовалюту на даному рівні, то в цьому році подолати заповітну «стелю» не вийде. З іншого боку, зазначені вище тенденції свідчать про серйозні наміри багатьох гравців. І в міру викупу пропозиції Bitcoin повернеться до тесту рівня в $20000.

Погодьтеся, усі факти говорять тільки “ЗА”!