Додому Інвестиційні ідеї Біткойн повертається в гру: Bit-Халвінг-coin

Біткойн повертається в гру: Bit-Халвінг-coin

2222

Вартість Bitcoin зараз (онлайн), Прогнози і Характеристика

Ключові фактори для торгівлі активом

Чи є умови для зростання?

За 5 місяців 2020 року Bitcoin (біткойн) став одним з небагатьох інструментів, які показали зростання в умовах кризи, піднявшись на 30% з початку року. Після проходження халвінга криптовалюта може продовжити зростання, тим більше, що історично Bitcoin саме так себе і вів. Зниження пропозиції в умовах зберігання попиту буде штовхати ціни вгору, а геополітична напруженість підтримає попит на криптовалюту, як на інструмент платежів без кордонів.

ІнструментСимволДата
старту
Дата
закінчення
РекомендаціяЦільова
ціна
BTCUSDBTCUSD04-06-202004-09-2020В ріст13600

Криптовалюта Bitcoin — перший представник так званої «третьої хвилі» віртуальних валют, яка, нарешті, змогла зробити цифрові гроші реально робочим інструментом і вивести їх на міжнародний рівень. Був створений Сатоши Накамото і випущений в широкий обіг у 2009 році. Має найбільшу ринкову капіталізацію на сьогоднішній день (близько 10 млрд. доларів), затьмарюючи всі інші криптовалюта разом узяті.

Курс Bitcoin на біржі прямо зараз – Живий графік

Ціна на Bitcoin на біржі BITSMAP (онлайн):

Ціна на Bitcoin на біржі CME GLOBEX (онлайн):

Технічне обґрунтування

Ціна Bitcoin подолала сильний опір, пробивши кордон спадного каналу, підтвердивши цим завершення корекційного руху. Пробій опору був сформований на зростаючих обсягах, що підтверджує зміну тренду.

Фундаментальне обґрунтування

11 травня відбувся очікуваний халвінг біткойна, в два рази знизивши винагороду майнерів. Тепер майнери отримують 6.25 BTC за кожен згенерований блок, замість 12.5 BTC. Перед цим халвінг проходив в 2012 і в 2016 році, і супроводжувався упевненим зростанням ціни, в очікуванні зниження пропозиції криптовалюти на ринку. Після зниження винагороди Майнер, неконкурентоспроможні майнингові ферми і дрібні майнери підуть з ринку, що ще більше знизить пропозицію Bitcoin і підтримає зростання його вартості.

Читайте також:  Bitcoin за $40k. Ще не межа?

У листопаді 2012 року, коли стався перший халвінг, курс біткойна становив $ 11, через 3 місяці його вартість перевищила $ 20 (+ 81%), а вже до осені 2013 року за криптовалюту давали $ 1100.

У липні 2016 року, коли відбувся другий халвінг, біткойн коштував $ 600 і за три місяці його ціна виросла на 17%, а в 2017 році курс криптовалюти різко пішов вгору і досяг рекордних $ 20 000 в середині грудня.

Популярність біткойну буде підвищуватися також на тлі зростаючого протистояння США і Китаю, через вірус і жорсткого придушення свобод в Гонконзі. В результаті, частина капіталу на побоюваннях блокування транзакцій може перейти на криптовалютний ринок. Крім цього, зберігається напруженість на Близькому Сході, який традиційно використовує криптовалюту для заощаджень та інвестування.

Тікет на фінансових ринках — BTCUSD / Bitcoin

Інвестиційний план

Сума угоди, $500
Котирування10250
Libertex
Мультиплікатор
Консервативний
Помірний
Агресивний
5
Прибуток, $730
Збиток, $520

“Будь-яка криза — це нові можливості”.
© Вінстон Черчилль

Тисни інвестувати — не втрачай можливості заробити!

Дзвоніть та звертайтесь до нас:

ForexClub, Львівська філія

Трейдер-аналітик: Ольга Онуфрик
тел. +38 067 620-22-33

Трейдер-аналітик: Вячеслав Нічик
тел. +38 067 620-11-55

м.Львів, вул. Гнатюка 12а,
БЦ “RIUS”, офіс 501