Додому Криптовалюта Тиха революція – Ethereum 2.0 вже у ТОП 30

Тиха революція – Ethereum 2.0 вже у ТОП 30

551

Не так давно ми з Вами говорили про Ethereum 2.0 (далі ETH 2.0), його перспективи та вплив на ціну свого попередника Ethereum.
За досить короткий термін ETH 2.0 поки що неофіційно увійшов у ТОП 30 по капіталізації у рейтингу криптовалют.
Співпадіння? Не думаю)
Зараз з’ясуємо чому.

З оновленням Bitcoin історичного максимуму вся увага прикута до нього: зростають обсяги та інтерес, приходять нові інституціональні інвестори.
Однак криптоінвестори з довгостроковим горизонтом планування розглядають ETH 2.0: за півтора місяця проект досяг ТОП-30 за капіталізацією.

4 листопада Віталій Бутерін (прим. — російсько-канадський програміст і оглядач, відомий насамперед як співзасновник Ефіріума і як співзасновник Біткоїн журналу) відкрив депозитний контракт для створення пулу ліквідності мережі Ethereum 2.0.
На поточний момент криптоінвесторами зарезервовано 1,7 млн ​​ETH.

За поточними цінами валідатори мають сукупним обсягом в $1 млрд, що автоматично призводить нову криптовалюту в ТОП-30 за капіталізацією.

Зараз ETH 2.0 не представлений на біржах і рейтингових ресурсах, оскільки до повноцінного розгортання мережі пройде кілька років.

Валідатори резервують кошти блоками по 32 ETH, щоб брати участь в стейкінгу. За вчинення транзакцій вони будуть отримувати відсоток від комісій, на даний момент ця винагорода оцінюється в 8-13% річних. Алгоритм proof-of-stake прийде на зміну менш енергоефективного proof-of-work, через якого мережа відчувала перевантаження восени поточного року. А інвестори отримають нові монети в обмін на старі Ethereum в співвідношенні 1: 1. Зворотного переходу не передбачено.

Стейкінг в ETH 2.0 — це блокування ETH в смарт-контракті для участі в роботі мережі в якості валідатора і отримання винагороди за підтвердження блоків.
Стейкінг — аналогічний майнінгу процес в мережах на базі PoS, де валідатори виконують ті ж функції, що і майнери.

Читайте також:  Як торгувати криптовалютою: основні положення і поради

За підсумками року, що минає, Bitcoin виріс на 233%, за цей же час Ethereum злетів на 404%.

Передбачаючи подальшу перевагу Ethereum, а також малий термін для отримання прибутку, виробники майнінг-обладнання сконцентрували зусилля на створенні більш досконалих асіків (від англ. “asic” — спеціалізовані інтегральні схеми для майнингу криптовалют).

Хешрейт мережі незабаром відновить історичний максимум.

У майнерів Ethereum залишилося близько двох років, перш ніж мережа переїде на новий протокол.
Однак зростання вартості криптовалюти та її перспективи змушують учасників ринку включатися в гонку озброєння.

Бажання отримувати стабільний дохід від стейкінга, з одного боку, і недовгий термін окупності обладнання, з іншого, будуть підтримувати ажіотаж навколо криптовалюти, що посприяє подальшому зростанню вартості Ethereum.

Заробити на Ethereum 2.0!