Додому Криптовалюта Хайп криптовалют

Хайп криптовалют

613

1. Фінансовий світ – вкрай нестійкий.
Виходячи з цього багато великих гравців розглядають альтернативні варіанти для вкладення коштів, яким і є ринок криптовалют.
2. На сьогоднішній день криптовалюта в сфері платіжних систем, як Tesla в світі авто.
В обох ніхто не вірив, проте вони буквально розірвали ринок.
Хто знає, може бути через 5-10 років ми з іронією будемо згадувати про те, що колись були гроші.
3. Криптовалюта доступна для торгівлі на вихідних.
Не варто недооцінювати цей аргумент.
Ми можемо відійти від своїх робочих справ, залишити всю метушню за порогом дому та як слід зосередитися, розібратися і заробити.
Концентрація в нашій справі – запорука успіху.

Цей ринок волатильний і небезпечний – скажете ви. І будете абсолютно праві. Втратити значну частину коштів тут можна вмить (АЛЕ) при цьому важливо розуміти: де є великий ризик – там є велика прибутковість.

При цьому поточний крипторинок просто створений для трейдерів-спекулянтів, які при правильному розрахунку ризиків (які завжди допоможе розрахувати ваш персональний менеджер) і розумінням коли саме потрібно відкривати позиції, а коли почекати і постояти осторонь, можуть серйозно додавати цифри на торговому рахунку.

Оскільки, що робити з ризиками ми знаємо, розберемося сьогодні з розумінням інструментів.
Давайте технічно пройдемося по основним монетам та «накреслимо» поля битв:

BTC / USD Він же крипто-тато. Глобально:
Тримаємо у себе в голові найсильніші рівні: 5.000, 19.500 і діапазон 40-42.000.

Чому 5.000 є сильним рівнем. Рівень сформувався в результаті утримання ціни під час розпалу епідемії і ціна почала оновлювати максимуми саме з цієї точки. Все це говорить нам про те, що це справа рук великого гравця.

19500. Це історичний максимум біткоіна до недавнього часу.

Діапазон 40 – 42000. В цілому називати тут конкретний рівень буде неправильно, оскільки ціна знаходилася на зазначених відмітках на величезній волатильності. Тому включаємо граничну уважність, коли ціна підходить до даного діапазону.
Локально, BTC / USD виглядає дуже цікаво:

Читайте також:  Сміливе порівняння крипторинку і фінансових бульбашок. Чекати зростання біткойну?

Відразу звертають увагу рівні 41К і 30К. Хочеться акцентувати увагу на підтримці в 30К. Зверніть увагу на обсяги, які підскакують, коли ціна підходить до даного рівня. Це і є сліди великого гравця, який захищає свою позицію. Головне що потрібно запам’ятати: ніяких торгів поки ціна дрейфує між рівнями, активізовуватися біля зон опору та підтримки.

ETH / USD. Глобальна картина: по ефіру важливо знати рівні сильної підтримки на 100 й історичний опір на 1400.

Локально, хочеться відзначити наступний момент: ціна дуже чітко відпрацьовує підтримку 1000, ніби механічно відскокує. Це говорить про силу даного рівня. Що стосовно рівня 1250: в разі, якщо ціна плавно підійде до нього і закріпиться вище – також можемо дивитися впевнено в сторону покупок і тримати в голові 1400.

Підсумки!
Криптоінтсрументи безперечно є найбільш високоприбутковими активами на сьогоднішньому ринку.
Для того щоб не втратити на ринку крипти необхідно:
– Не інвестувати, а спекулювати;
– Прораховувати ризики в кожній угоді.

Щоб заробити на нинішньому ринку, важливо:
– Чітке розуміння коли і куди відкривати позицію;
– Гранична концентрація.

Наостанок: ринки більшу частину часу спокійні і прагнуть до раціональності. Зараз же настав той самий час плутанини коли учасники маркету не можуть об’єктивно оцінити поточну ситуацію і ринкову тенденцію. Саме тому і виникають такі величезні рухи цін.
Поки є ринок можливостей, потрібно бути бути рішучим і непохитним.
Бувалі трейдери по 8-10 років чекали такого ринку. У вас же є можливість зараз стати учасниками найсильнішої ринкової ірраціональності!