Додому Криптовалюта Криптоаналіз вихідного дня

Криптоаналіз вихідного дня

253

Стаття створена на допомогу трейдерам, які торгують на вихідних.
Рівні і рекомендації.
BTC/USD

Чіткий рівень на 30 800. Велика кількість ударів в магічну чорну смужку + сплеск обсягу якраз в період боротьби у порога даного рівня, говорить нам про те, що лімітний покупець серйозно взявся за цю цифру.
Опір на графіку розмитий, за тиждень нічого не змінилося – діапазон 40-42К.

Рекомендації:

1. Поки ціна в діапазоні між опором і підтримкою – торгуємо дуже обережно з невеликим кредитним плечем. Агресивно НЕ торгуємо – небезпечно для життя депозиту.
2. Активізуємось, як тільки ціна підходить до діапазону 40-42к. підганяє або закріплюється вище – купуємо, але в разі різкого пробою з об’ємом і поверненням під діапазон – можна і шортанути (але на свій страх і ризик).

ETH/USD

Бичачий тренд, корекція в межах допустимих значень. Найцікавіше на графіку – діапазон 1400-1450. При оновленні максимуму не було сплеску обсягу, і ціна відразу пішла нижче. Про що нам це говорить? Ніяких перерозподілів сил не відбулося. Ціна відскочила вниз, як ніби перевести дух перед новим рухом.

Рекомендації:
Тільки одна. Чекаємо 1400-1450 і готуємося до лонгу.

XRP/USD

Графік складний. Фундаментально – ситуація непроста. Що ж робити з цією загадкою?
Є 2 варіанти, і обидва вони мають право на життя.

1. Інвестиція. Так, новини – найсильніший негатив, графічно похоронний процес, але саме зараз XRP дає кращі ціни для покупки.

ВАЖЛИВО! Ніхто не говорить, залітати на всю котлету, продавати квартиру, машину і купувати XRP, можна купити на 1, 2, 3% від портфеля.
Якщо втратимо – нічого страшного. Якщо все вийде – потенціал прибутку може бути в 10 разів більше закладених ризиків.

2. Ідея для досвідчених спекулянтів. Купуємо з короткими стопами покриваємо позицію на імпульсах, ставлячи тейк профіт в рази більше стопа. Витівка малоймовірна, але знову ж нагорода покриває всі витрати.

DOT/USD

Читайте також:  XRP повернув собі бичачий імпульс і взяв мету на рівні $2

Чудовий графік. Опір на 18. Очевидна лонгова історія.
Дана ситуація з простим рішенням. Все чітко і зрозуміло.

Однак є ідея і для шортистів – якщо пробій утримають з об’ємом і повернуть під 18 $ – відкривається можливість продати з невеликими ризиками.

LTC/USD

У лайткоіні йде момент накопичення – ціна довго акумулюється в діапазоні 130-170.

Рекомендація наступна:
Пробувати торгувати пробій на підході до кордону каналу, оскільки сили у інструменту багато, і в разі пробою рух може приємно здивувати навіть найвибагливішого спекулянта.

Наостанок, як завжди, хочеться зробити акцент на ризиках. Пам’ятайте про ризики, і ніколи не заряджайте весь капітал. Як то кажуть – тихіше їдеш далі будеш. Всім гарних вихідних!