Додому Відмова від відповідальності

Відмова від відповідальності

Використання веб-сайту

Інформація, надана на сайті SellBuy, призначена тільки для загальних інформаційних цілей. І хоча ми прагнемо підтримувати актуальність і правильність інформації, ми не даємо ніяких запевнень або гарантій будь-якого роду, явних або неявних, щодо повноти, точності, надійності, придатності або доступності щодо веб-сайту або інформації, продуктів, послуг або пов’язаних зображень, що містяться на веб-сайті для будь-яких цілей. Тому ви покладаєтеся на таку інформацію виключно на свій страх і ризик.

Ні в якому разі ми не несемо відповідальності за будь-які збитки чи шкоду, включаючи, крім іншого, непрямі збитки або шкоду, а також будь-які збитки або пошкодження, спричинені в результаті втрати даних або прибутку, що виникли в результаті використання даного веб-сайту або у зв’язку з ним.

SellBuy може містити посилання на інші сайти, які не перебувають під нашим контролем. Це має на увазі, що ми не контролюємо природу, зміст і доступність цих сайтів, а також ми не підтримуємо надані думки і / або рекомендації.

Робиться все можливе, щоб сайт працював і працював безперебійно. Проте, SellBuy не несе відповідальності і не буде нести відповідальність за тимчасову недоступність веб-сайту через технічні проблем, що не залежать від нас.

Реклама

Наші редакційні матеріали не залежать від джерел фінансування.

Реклама, що розміщується на сайті, розміщується в мережі Google. Google одноосібно відповідає за продукти і послуги, які обнародувано через їхню мережу, і ми не контролюємо зміст оголошень Google.

На SellBuy можуть бути зовнішні посилання, які є партнерськими посиланнями, за які ми отримуємо невелику компенсацію.

Що таке партнерські посилання?

Покупки товарів або послуг здійснюються на сайтах зовнішніх афілійованих компаній: коли читач натискає на партнерську посилання, розташовану на SellBuy, щоб придбати товар або скористатися послугою, він робить оплату безпосередньо у продавця (а не на SellBuy).

Компанії платять невелику комісію або іншу компенсацію за допомогу в залученні клієнтів на свій сайт.

Ціни абсолютно однакові для читачів, незалежно від того, чиняться вони покупки за партнерською або неафілійовані посиланням. Перехід по партнерському посиланню і перехід по неафілійованому посиланню не змінює ціну або що-небудь ще для відвідувача.

Якщо ви натиснете на партнерську посилання продукту і зробите оплату, ми отримаємо відсоток від продажу або який-небудь інший вид компенсації.

Знову ж, ціни не відрізняються, якщо ви використовуєте ці партнерські посилання. Ви не будете платити більше, перейшовши за посиланням. Ці посилання не є платою за клік.

Коментарі

Ми залишаємо за собою право редагувати надані матеріали, які не відповідають нашим правилам коментування блогів, наведеним нижче. До них відносяться коментарі, які використовують ненормативну лексику, здійснюють особисті атаки або містять інші недоречні коментарі або матеріали. Нарешті, ми зробимо кроки, щоб заблокувати користувачів, які порушують будь-які з наших стандартів публікації, умов використання або будь-яких інших політик, що регулюють цей сайт.

Правила коментування блогу

Ми вітаємо ваше участь в коментарях до блогів. Щоб зберегти позитивний досвід для всіх наших користувачів, ми просимо вас дотримуватися правил, викладених нижче. Відправляючи коментарі до посту, ви погоджуєтеся з наступними правилами:

  • Ви погоджуєтеся з тим, що несете повну відповідальність за розміщується вами контент. Ви не можете публікувати контент, який є наклепницьким, що дискредитує, непристойним, образливим, порушує право третьої сторони на недоторканність приватного життя, іншим чином порушує будь-яке застосовується місцеве, державне, національне або міжнародне законодавство або іншим чином недоречний. Крім того, ви не можете публікувати контент, який принижує інших за ознакою статі, раси, класу, етнічної приналежності, національного походження, релігії, сексуальних уподобань, інвалідності або іншої класифікації. Мова, призначений для залякування або підбурювання до насильства, неприпустимий. Крім того, розміщуючи матеріал в коментарях до блогу, ви заявляєте, що маєте законне право відтворювати, адаптувати, відображати і поширювати цей матеріал серед інших.
  • Ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що модератори можуть змінювати зміст ваших коментарів. Ми завжди відстежуємо призначений для користувача контент і залишаємо за собою право видаляти, редагувати або іншим чином змінювати контент, який він вважає недоречним по будь-якої причини.
  • Ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що коментарі повинні використовуватися тільки в некомерційних цілях. Заборонені будь-які дії по залученню коштів, просуванню комерційних організацій або іншиим чином залученню в комерційну діяльність через функцію коментарів.