Додому Форекс 20 піпсів в день: пояснюємо, чому саме така мета

20 піпсів в день: пояснюємо, чому саме така мета

619

Щоб бути успішним на ринку Форекс, достатньо максимально знизити рівень збитків і отримати більше прибутків. На перший погляд схема проста і зрозуміла. То чому ж тоді у більшості трейдерів так не виходить?

 Повертаючись до основної теми статті  – про 20 піпсів, хочемо дати кілька рекомендацій. Ставте собі метою отримувати саме чистих двадцять піпсів в день, торгуючи на валютному ринку Форекс. Розуміємо, хотілося би хоча б 100. Всього двадцять – якось нудно і несерйозно. Проте пам’ятайте, торгівля на біржі – це не розвага, і тут люди роблять гроші. Не ставлячись до цього серйозно, можна доволі швидко розоритись. І навпаки – якщо підхід буде серйозним і відповідальним,- отримати непоганий прибуток. Новачкам на валютному ринку краще починати торги на рахунках, де розмір одного лоту становить в середньому 10 тисяч доларів.

Трохи математики

 Математичні обчислення – основа будь-якого бізнес плану, тому ми також хочемо коротко пройтись по них. Для початку визначимо фактичне торгове плече, яке буде саме для вас максимально правильним. Впевнені, ви неодноразово зустрічали рекламу брокерських компаній, в якій маржа на рахунку мала розмір 400:1. Наголошуємо, це невдалий варіант, тому, якщо ви почнете торгувати саме з таким торговим плечем, то навряд чи досягнете потрібного рівня. Здається, ніби низький гарантійний депозит для відкритої позиції – непогано. Теоретично – так, але на практиці торгувати слід з фактичним плечем менше 5:1, інакше можна швидко розоритися.

 Щоб визначити фактичне плече, необхідно розрахувати співвідношення чистого відкритого розміру торговельної позиції до балансу рахунку. Розберемося на конкретному прикладі: якщо загальний розмір відкритої позиції складає 500 000 доларів, а на рахунку є 20 000, то левередж дорівнює 25:1. Такий показник є доволі небезпечним, і може швидко привести до краху кар’єри на Форексі. Що робити? Наразі грати консервативно, а за цей час шукати вдалі стратегії, які допоможуть більше вигравати, ніж програвати.

Що ми рекомендуємо

 Наша порада: відкривати угоди з плечем 4:1. Причому цей показник повинен бути на кожну з них. Таким чином об’єднаний левередж можна довести до більш високого рівня, наприклад 24:1, якщо угод шість. Ще раз рекомендуємо: обмежте максимальний розмір плеча до 4:1. А ще – не торгуйте в п’ятницю, якщо ви новачок. Просто не робіть цього, тільки виграєте. І головне – обов’язково фіксуйте тих 20 піпсів прибутку, про які наша стаття, щодня саме при такій маржі. Це може бути як одноразово всі двадцять, так і двічі по десять, чи чотири рази по п’ять. Розберемося, чому саме стільки.

Читайте також:  Створюємо ефективну торговельну систему всього за сім кроків

 Отже, відкриваючи угоди щодня з понеділка по четвер (4 дні в тиждень) і фіксуючи тих двадцять піпсів прибутку при фактичному плечі 4:1, за тиждень ви матимете 3,2 % прибутку. За тиждень ця цифра здається смішною і малою, але тільки порахуйте, скільки можна отримати за рік. Ми, до речі, вже порахували, і це – 166,4 %. Непогана віддача, чи не так? І це при тому, що ви 365 днів не будете міняти початкових параметрів, а залишитеся на рівні цих 20 піпсів.

 Перевіряємо на реальних цифрах

 Щось нам здається, що дочитавши до цього місця статті, ви вже приготували калькулятори і аркуші паперу, щоб перевірити, чи не помилилися ми. Давайте разом на реальних цифрах переконаємося, чи все вірно.

 Уявимо, що на вашому торговому рахунку на Форексі є 10 000 доларів. При маржі 4:1 розмір операції становитиме 40 000 доларів. Якщо вашою метою в день буде 20 піпсів, то за тиждень їх – 80 по чотирьох лотах кожен, вартістю 10 000 доларів. Якщо перемножити 80 піпсів на 4 угоди, вийде 320. Враховуючи, що переважно один піпса коштує долар за лот, то за тиждень можна отримати прибуток в 320 доларів.

 Несерйозно для валютної біржі – саме це можете сказати ви. І будете в дечому праві. Прожити на прибуток від рахунку в 10 000 доларів, залишаючись одночасно на Форекс, нереально. Але ви завжди можете порахувати, скільки вам потрібно на життя, і який розмір рахунку дасть необхідний прибуток. При цьому врахуйте, що 20 піпсів можуть бути не щодня, а непередбачувані витрати з’являються, коли їх не чекаєш.

Якщо поки що ви не можете зразу створити такий рахунок, то працюйте на Форекс у вільний час, не покидаючи основної роботи до тих пір, поки не наростите достатньої бази. І пам’ятайте: 20 піпсів в день, це 166, 4% віддачі вкладеного капіталу за рік. І сума може бути кругленькою.