Додому Форекс Обираємо надійну брокерську компанію

Обираємо надійну брокерську компанію

1061

Для українських трейдерів та біржових гравців найближчих сусідніх держав еталоном надійності  є західні брокерські компанії. Саме їм довіряють більшість інвесторів, і багато з них мають серйозні депозити. Звісно, в цьому є і психологічний момент, адже для нас все європейське та американське є кращим по якості. Але, враховуючи факт  банкрутства кількох найбільших брокерських компаній ринку Форекс, напевно, варто переглянути основні критерії, згідно яких обирається такий посередник.

 Надійність: що входить в це поняття

 Надійність брокерської компанії – дуже важливе поняття. І кожному трейдеру хочеться співпрацювати саме з тими брокерами, з якими це робити безпечно. Звернути увагу варто на декілька моментів.

 1. Ліцензія

  В перу чергу біржові гравці звертають увагу на наявність ліцензії, яка дозволяє вести подібну діяльність. Якщо її немає, це однозначно мінус.

2. Досвід

Ще один критерій, за яким трейдери обирають посередника, – досвід роботи на ринку. Що довше компанія працює, то надійнішою здається. Але це не завжди так, адже і досвідчені брокери банкрутують. Хоча з іншої сторони, довіряючи молодій фірмі, щойно створеній, ви ризикуєте значно більше.

3. Гарантії

 Гарантії, які пропонує брокерська компанія, теж є дуже важливими. Тут уже варто самому обирати, що найбільш актуально. До прикладу, є компанії, що пропонують повернення коштів урядом своєї країни або сегрегований рахунок. Наші українські компанії, звісно, теж не відстають від західних колег. Багато вітчизняних компаній страхують відповідальність перед трейдерами, що є їх клієнтами, в серйозних страхових компаніях.  Гарантом брокерської компанія інколи виступає великий європейський чи американський банк.

Читайте також:  "Гепи" у трейдингу: розбираємо поняття

4. Умови договору

Перед початком співпраці трейдер обов’язково повинен детально вивчити договір, не тільки щоб знати, наскільки він захищений, але і пересвідчитись, чи є всі умови для законної торгівлі на ринку Форекс згідно українського законодавства. А все тому, що і українські, і російські букмекерські компанії можуть працювати за принципом букмекерської контори. Це означає, що в спірній ситуації торгівля трейдера розглядатиметься, як парі, і навіть в судовому порядку неможливо буде щось довести.

5.Репутація

Якщо у букмекерської компанії погана репутація, то ця інформація точно десь є на просторах інтернету. Тематичні форуми, рейтинги, чорні списки – всюди варто пройтися, якщо є хоч найменші сумніви. З позитивною репутацією трохи важче, адже нема єдиних ознак. Престижні премії, рейтинги – це все зовсім не означає, що брокер ідеальний. Проте, якщо на нього не жаліються, це вже добре.

6. Комісія

 Без комісії в співпраці з брокерською компанією не обійтись. Саме на цьому вона і заробляє. Але варто пам’ятати, що можуть бути, як явні, так і приховані платежі. Завжди потрібно перевіряти, чи знімає їх брокер. Для цього варто поцікавитись, за що ж доведеться платити, наприклад, за відкриття рахунку, кредитування, проведення транзакцій.

 Що можна взяти за основу критеріїв надійності

Підсумовуючи все, що було написано вище, ми створили перелік основних показників, які можна використовувати в оцінці надійності брокерських компаній:

  • Досвід роботи на Форексі;
  • Ліцензія на брокерську діяльність;
  • Наявність повних реквізитів;
  • Страхування від розорення;
  • Реальні відгуки трейдерів (як негативні, так і позитивні);
  • Простий спосіб виведення грошей з рахунку;
  • Зрозуміле і просте в роботі програмне забезпечення;
  • Доступна комісія за користування послугами;
  • Можливість починати торгівлю з невеликим депозитом;
  • Інформаційна підтримка.

Цього достатньо, щоб оцінити брокерську компанію. Починайте шукати, і все вам вдасться. Успіху на ринку Форекс!