Додому Форекс Обираємо надійну брокерську компанію

Обираємо надійну брокерську компанію

774

Для українських трейдерів та біржових гравців найближчих сусідніх держав еталоном надійності  є західні брокерські компанії. Саме їм довіряють більшість інвесторів, і багато з них мають серйозні депозити. Звісно, в цьому є і психологічний момент, адже для нас все європейське та американське є кращим по якості. Але, враховуючи факт  банкрутства кількох найбільших брокерських компаній ринку Форекс, напевно, варто переглянути основні критерії, згідно яких обирається такий посередник.

 Надійність: що входить в це поняття

 Надійність брокерської компанії – дуже важливе поняття. І кожному трейдеру хочеться співпрацювати саме з тими брокерами, з якими це робити безпечно. Звернути увагу варто на декілька моментів.

 1. Ліцензія

  В перу чергу біржові гравці звертають увагу на наявність ліцензії, яка дозволяє вести подібну діяльність. Якщо її немає, це однозначно мінус.

2. Досвід

Ще один критерій, за яким трейдери обирають посередника, – досвід роботи на ринку. Що довше компанія працює, то надійнішою здається. Але це не завжди так, адже і досвідчені брокери банкрутують. Хоча з іншої сторони, довіряючи молодій фірмі, щойно створеній, ви ризикуєте значно більше.

3. Гарантії

 Гарантії, які пропонує брокерська компанія, теж є дуже важливими. Тут уже варто самому обирати, що найбільш актуально. До прикладу, є компанії, що пропонують повернення коштів урядом своєї країни або сегрегований рахунок. Наші українські компанії, звісно, теж не відстають від західних колег. Багато вітчизняних компаній страхують відповідальність перед трейдерами, що є їх клієнтами, в серйозних страхових компаніях.  Гарантом брокерської компанія інколи виступає великий європейський чи американський банк.

4. Умови договору

Перед початком співпраці трейдер обов’язково повинен детально вивчити договір, не тільки щоб знати, наскільки він захищений, але і пересвідчитись, чи є всі умови для законної торгівлі на ринку Форекс згідно українського законодавства. А все тому, що і українські, і російські букмекерські компанії можуть працювати за принципом букмекерської контори. Це означає, що в спірній ситуації торгівля трейдера розглядатиметься, як парі, і навіть в судовому порядку неможливо буде щось довести.

5.Репутація

Якщо у букмекерської компанії погана репутація, то ця інформація точно десь є на просторах інтернету. Тематичні форуми, рейтинги, чорні списки – всюди варто пройтися, якщо є хоч найменші сумніви. З позитивною репутацією трохи важче, адже нема єдиних ознак. Престижні премії, рейтинги – це все зовсім не означає, що брокер ідеальний. Проте, якщо на нього не жаліються, це вже добре.

6. Комісія

 Без комісії в співпраці з брокерською компанією не обійтись. Саме на цьому вона і заробляє. Але варто пам’ятати, що можуть бути, як явні, так і приховані платежі. Завжди потрібно перевіряти, чи знімає їх брокер. Для цього варто поцікавитись, за що ж доведеться платити, наприклад, за відкриття рахунку, кредитування, проведення транзакцій.

 Що можна взяти за основу критеріїв надійності

Підсумовуючи все, що було написано вище, ми створили перелік основних показників, які можна використовувати в оцінці надійності брокерських компаній:

  • Досвід роботи на Форексі;
  • Ліцензія на брокерську діяльність;
  • Наявність повних реквізитів;
  • Страхування від розорення;
  • Реальні відгуки трейдерів (як негативні, так і позитивні);
  • Простий спосіб виведення грошей з рахунку;
  • Зрозуміле і просте в роботі програмне забезпечення;
  • Доступна комісія за користування послугами;
  • Можливість починати торгівлю з невеликим депозитом;
  • Інформаційна підтримка.

Цього достатньо, щоб оцінити брокерську компанію. Починайте шукати, і все вам вдасться. Успіху на ринку Форекс!