Додому Загальне Основні способи отримання прибутку брокерськими компаніями

Основні способи отримання прибутку брокерськими компаніями

658

Валютний ринок Форекс традиційно сприймають як спосіб заробітку для приватних трейдерів. Проте вони не єдині учасники біржі, які мають тут прибуток. Брокерські компанії, основна діяльність яких полягає в забезпеченні доступу трейдерам до світових фінансових ринків, також мають певний дохід. На перший погляд може здатися, що посередництво Форекс-брокерів не дає великих дивідендів, але насправді все не так. Дилінгові центри мають декілька джерел прибутків, про які ми і розповімо.

 Комісія та спред

  Спред – це один з видів доходів брокерів. Кожен трейдер при відкритті угоди на Форексі відраховує певну комісію брокерським компаніям. ЇЇ розмір може бути різним в залежності від рівня лота і починається від 40 центів. Враховуючи, що більшість солідних брокерів за день мають близько десяти тисяч клієнтів, то середньоденний прибуток при комісії за лот в 40 доларів (в середньому) може становити 400 000. І навіть якщо лише десята частина скористається послугами, то сума все одно буде непоганою – 40 000. На замітку: за 8 років існування на Форексі зафіксовано більше одного мільйона рахунків, тому у брокерів точно завжди було і буде достатньо роботи.

 Види комісійних відрахувань

Брокерські компанії, які надають послуги доступу до міжбанківського ринку, стягують певну плату за них.  Існує два види комісії, які трейдери сплачують брокерам:

  • Фіксована – в цьому випадку трейдер оплачує стабільну суму при відкритті угоди незалежно від розміру лота;
  • Відносна – в цьому випадку розмір комісії залежить від обсягу контракту. Трейдер оплачує дилінговому центру певний процент.

Не всі брокери мають спред, тому комісійні відрахування оплачуються інвесторами в залежності від проведених операцій.

 Проведення консультацій та навчання

 Багато брокерських компаній є не тільки посередниками в наданні доступу до фінансового ринку. Вони часто мають ще і школи трейдингу, платні вебінари чи навчальні курси. На форумах Форексу брокери знаходять потенційних клієнтів і реалізовують свої навчальні матеріали. Як правило, вебінари чи тренінги для початківців коштую доволі дешево. Що серйозніша та професійніша інформація, то дорожче обійдуться навчальні матеріали. До речі, вони зазвичай якісні і дійсно актуальні, бо саме брокерам вигідно підвищувати рівень трейдера, щоб він міг торгувати успішніше і більшими обсягами, сплачуючи комісію за лоти.

Читайте також:  5 порад новачкам для успішної торгівлі на Форексі

Крім навчання, ще одною послугою, яку надають дилінгові центри, є консалтинг. Вони пропонують клієнтам доступ до закритих фінансових даних, торгових сигналів чи актуальних новин.

 Торгівля на валютному ринку

 Отримують заробіток брокерські компанії також і на відкритті угод, як і приватні трейдери. Для цього вони використовують власні кошти, доволі легко перетворюючи їх у прибуток. А все тому, що в штаті є професійні біржові гравці, які ведуть виважену і обережну торгівлю з мінімальним кредитним плечем.

 Соціальний трейдинг

 Копіювання угод є ще одною послугою брокерів на Форексі, на якій вони заробляють. Трейдери, що є в штаті компанії, набирають собі команду послідовників, які повністю повторяють всі рішення лідера. Звісно, вони можуть, як втратити, так і отримати прибуток. Переважно депозит збільшується, адже такі біржові гравці мають перевірену стратегію і діють виважено, професійно.

 На соціальному трейдингу заробляють всі, хто бере участь в процесі:

  • Наставник. Його сума прибутку коливається від 15 до 30 % заробленого послідовниками;
  • Передплатники, які отримують не лише прибуток, а і досвід, що дуже важливий для успішної торгівлі на Форексі;
  • Брокерська компанія, що бере комісію за підписку на лідера.

Фінансовий беттинг

 Бінарні опціони – один із популярних трендів, і Форекс-брокери, ідучи в ногу з актуальними новинками, також пропонують послугу торгівлі ними. Коли трейдер робить ставку на результат поведінки котирувань заданого активу, то брокерська компанія отримує 14 % комісії з 85 % виплат від суми ставки. Таким чином прибуток біржового гравця становить 71 %. Ті, хто програв, втрачають від 85 до 100 % ставки.

 Бінарні опціони користуються високою популярністю, особливо серед біржових гравців без досвіду, тому часто брокерські компанії отримують більшу частину прибутку. Ми розібрали всі джерела доходу чесних брокерів, для яких взаємодія з брокерами важлива та взаємовигідна.