Додому Індикатори Змінювати ордер Stop Loss можна: розбираємо три актуальні ситуації

Змінювати ордер Stop Loss можна: розбираємо три актуальні ситуації

602

Торгівля на Форекс має певні особливості, що не різняться для новачків чи трейдерів з досвідом. Управляти ризиками та капіталом однаковою мірою можуть всі, і ордери Stop Loss для цього добре підходять. Вони дозволяють встановити той максимальний рівень збитку, який собі може дозволити трейдер. Часто коли ринок іде у збиткову сторону, біржовим гравцям хочеться збільшити розмір стоп-ордеру, надіючись на найближче повернення у прибуток. Така поведінка неправильна. Раціонально виставляти ордер Stop Loss саме на тому рівні, досягаючи якого угода втрачає сенс.

 Проте все є існують ситуації, коли перенесення Stop Loss обґрунтовано і має логічне пояснення. Спробуємо розібрати три із них.

 Ситуація 1: Утворюється сильний рівень підтримки

 Наприклад, біржовий гравець відкрив угоду по парі USD/EUR на придбання його по ціні 0,9250, виставивши при цьому стоп-ордер на 0,9150. У процесі торгів він помітив, що вартість євро кілька разів доходила до позначки 0,9200, а потім знову була тенденція до її підвищення. Це означає, що саме на цій ціні сформований сильний рівень підтримки, і якщо відбудеться його пробій, то зниження ціни стане неминучим.

 В такій ситуації цілком виправдане перенесення сто-ордера до рівня, максимально близького цьому показнику, наприклад 0,9190.

Ситуація 2: Угода переводиться в беззбиткову

  Змінити рівень ордера Stop Loss для однієї з операцій, що є частиною запланованого прибутку, так, щоб зробити її беззбитковою чи навіть плюсовою – ще одна ситуація, коли це можливо і навіть необхідно. Таким часто користуються досвідчені трейдери. Але слід пам’ятати, що не все так просто. Брокерська компанія дозволить це зробити лише за тих умов, якщо біржовим гравцем буде досягнено не менше трьох пунктів прибутку.

Читайте також:  5 порад новачкам для успішної торгівлі на Форексі

 Щоправда, пересувати саме на таку відстань професіонали не рекомендують. Краще перенести стоп-ордер хоча би на 40-50 пунктів прибутку, ведучи середньострокову і довгострокову торгівлю.

 Ситуація 3: Коли виходить економічна новина

 Розмір стоп-ордера можна не тільки зменшувати, а і збільшувати. Зробити це можна в тому випадку, коли публікується макроекономічний показник. Багато біржових гравців в такий період взагалі закривають свої позиції, хоча це не обов’язково. Можна просто перенести рівень Stop Loss на 10 чи навіть 15  пунктів вперед. В такому випадку котирування не зачеплять його, а навіть якщо новина йде в напрямі проти угоди, то втрачено буде до 10 пунктів капіталу. Угода може бути також і врятована в тому випадку, якщо повідомлення веде до зростання котирувань.  Вчасно змінений ордер Stop Loss – і ніякий «шторми» на валютному ринку не страшні.