Банківські криптодепозити під 7% річних – це вже реальність

Must read

Олександр Столичний
Професійний підхід до інвестицій і біржової торгівлі. Незалежний аналітик. Вірить технічному аналізу більше, ніж новинам. Редактор "SellBuy"

🏦 Криптовалюта і ринок децентралізованих фінансів (DeFi) несуть в собі загрозу для банківського сектора – про це не перестають попереджати представники найбільших банків. Однак поки одні учасники сприймають нові інструменти “в штики”, інші – впроваджують їх у свої продукти і залучають нових клієнтів.

Ще в 2018 році (задовго до розквіту DeFi) в JPMorgan усвідомили, що з часом банкам доведеться знижувати вартість послуг, інакше криптовалюта витіснить їх з ринку. Через два роки Bank of America визнав DeFi потенційно більш руйнівним для свого бізнесу, ніж Bitcoin. А в квітні нідерландський ING Bank відзначив невідворотність з’єднання централізованих та децентралізованих фінансів: банки могли б упорядкувати взаємини сторін і забезпечити проходження політикам AML і KYC, а блокчейн надав би технічну надійність, швидкість і низькі комісії.

Цим шляхом пішов швейцарський Sygnum Bank, оголосивши себе «першим в світі банком цифрових активів». Володіючи банківськими ліцензіями в Швейцарії і Сінгапурі 06 липня Sygnum запропонував стейкінг в Ethereum 2.0 з прибутковістю до 7% річних.

Всього ж з листопада минулого року заблоковано 6,2 млн ETH або $ 14,4 млрд. ETH конвертує в ETH 2.0 і стануть доступні після переходу мережі на новий протокол (PoS). Це відбудеться не раніше наступного року.

06 липня Goldman Sachs у повідомленні клієнтам зазначив, що Ethereum є блокчейном з Найвищим потенціалом і может обігнати Bitcoin по капіталізації, – все це завдяки смарт-контрактам і буму DeFi.

Читайте також:  Статистика з США розчаровує. Коли чекати перелому?

Також GS підкреслили, що золото є кращим сховищем цінності, ніж криптовалюта, яка характеризуються як «ризикове інфляційне хеджування». Проте це не завадило ані GS, ні JPMorgan створити власні криптоплатформи для задоволення клієнтського попиту. А зростаюча конкуренція з боку DeFi, ймовірно, підштовхне весь банківський сектор піти за Sygnum вже в найближчому майбутньому.

Переклад аналітики від криптовалютної біржі Stormgain.

spot_img

More articles

spot_img

Latest article