Bitcoin. Йдемо на $ 100 000?

Ціна Bitcoin зараз (онлайн), Характеристика активу.

Ключові фактори для торгівлі.

ІнструментСимволДата
старту
Дата
закінчення
ПрогнозЦіна
BitcoinBitcoin15-04-202115-07-2021Buy79900,00

Біткоін після суттєвої корекції знову націлений на зростання. Знижена волатильність, згасання ажіотажу в ЗМІ і зменшення числа запитів в GOOGLE може послужити відмінним сигналом для великих гравців до нових масштабних покупок.

Вартість Bitcoin на біржі онлайн – Живий графік

Ціна Bitcoin на біржі (онлайн):

Технічне обґрунтування

Активна купівля біткоіна відбувається в області 50-періодної денної ковзної середньої, сигналізуючи про збереження бичачих настроїв серед учасників ринку. Купуємо в разі подолання опору 65100.

Фундаментальне обґрунтування

За даними Glassnode з початку квітня спостерігається вибухове зростання припливу ліквідності у вигляді стейблкоіна Тезеро (USDT) на біржі. У цьому бичачому тренді, подібні вливання на біржі спостерігалися саме під час падіння біткоіна і це практично завжди збігалося з розворотами ціни вгору. Це закономірність поведінки великих учасників, так званих китів, які викупляють падіння.

Вперше після 5-ти місяців продажів, майнери BTC акумулюють монети, що може привести до дефіциту пропозиції на ринку. Холдери біткоіна також не поспішають його продавати. Відзначається зниження пропозиції біткоіна як дрібними, так і великими власниками, що свідчить про віру в потенціал подальшого зростання.

Варто відзначити і сезонний фактор. Цікаво, що після зазвичай невдалого березня, квітень і травень є одними з найефективніших місяців в році для зростання біткоіна. Середнє зростання в квітні за останні 6 років склав 21%, а в травні 28%. При цьому ймовірність закриття цих місяців в позитивній зоні становить 80% і 83% відповідно.

Читайте також:  Криптоаналіз вихідного дня

Тікет на фінансових ринках — Bitcoin/BTC

Інвестиційний план

ПараметриКонсервативнийПомірнийАгресивний
Депозит500500500
Котирування651006510065100
Мультиплікатор
(для Libertex)
248
Дохідність, $165130260
Ризик, $125250500

Інвестуй, не втрачай можливості заробити на коливаннях!

“Будь-яка криза — це нові можливості”.
© Вінстон Черчилль

Олександр Столичний
Професійний підхід до інвестицій і біржової торгівлі. Незалежний аналітик. Вірить технічному аналізу більше, ніж новинам. Редактор "SellBuy"
spot_img

More articles

spot_img

Останні статті