Bitcoin знову повертається до зростання?

Ціна Bitcoin зараз (онлайн), Характеристика активу.

Ключові фактори для торгівлі.

ІнструментСимволДата
старту
Дата
закінчення
ПрогнозЦіна
BitcoinBitcoin10-06-202110-09-2021Buy56000

Біткоін після більш ніж 50%-ної корекції перейшов в стадію консолідації. Після маштабних розпродажів більшість дрібних учасників капітулювали, а маржинальні трейдери зазнали колосальних втрат. Інформаційний фон навколо першої криптовалюти не вирізняється позитивом. При цьому великі учасники саме в таких ситуаціях воліють відкривати нові довгострокові позиції на покупку. Для нас це хороша можливість знайти вигідні точки для участі в подальшому зростанні.

Вартість Bitcoin на біржі онлайн – Живий графік

Ціна Bitcoin на біржі (онлайн):

Технічне обґрунтування

Біткоін знайшов підтримку в зоні $ 30 000- $ 35 000 і відскок вгору від цих рівнів технічно завершить корекційне падіння. Купуємо в разі подолання опору $ 40 000.

Фундаментальне обґрунтування

Заборона на майнінг криптовалюти і жорстке регулювання криптосфери з боку китайських можновладців може дати позитивний ефект для біткоіна. Собівартість майнінгу виросте, а відхід з ринку майнерів, які зазвичай є протилежною стороною для покупців, провокує закриття ними шортових хеджуючих позицій, що в свою чергу призводить до дефіциту пропозиції на ринку. Будь-яка позитивна новина може підштовхнути учасників до відновлення покупок і біткоін здатний швидко відіграти втрачені позиції на тлі слабкої ліквідності пропозиції.

Читайте також:  Під час локдауну попит на крипту в пошуках фінансової свободи спричинив формування «YOLO-економіки»

За даними Chainanalysis, середньозважена ціна покупки BTC інвесторами за останні 12 місяців перебуває на позначці $ 38 000. Цей рівень може стати критично важливим, а закріплення ціни вище даної зони позначить потенціал подальшого зростання. Під час крипто-зими 2018 року саме середній 12-місячний рівень виступив глобальним рівнем підтримки, від якого пішло подальше зростання біткоіна.

Десять найбільших майнінг-пулів вже підтримали оновлення Taproot в мережі біткоін. Оновлення стане одним з найважливіших за всю історію першої криптовалюти. Крім підвищення маштабованості і приватності, ця дія спрямована на поліпшення функціональності мережі і взаємозамінності монет. Якщо до 11 серпня 90% майнерів просигналізують про згоду з оновленням, воно вступить в силу і, ймовірно, дасть додатковий імпульс до зростання біткоіна.

Тікет на фінансових ринках — Bitcoin/BTC

Інвестиційний план

ПараметриКонсервативнийПомірнийАгресивний
Депозит500500500
Котирування400004000040000
Мультиплікатор
(для Libertex)
124
Дохідність, $170340680
Ризик, $160320640

Інвестуй, не втрачай можливості заробити на коливаннях!

“Будь-яка криза — це нові можливості”.
© Вінстон Черчилль

Олександр Столичний
Олександр Столичний
Професійний підхід до інвестицій і біржової торгівлі. Незалежний аналітик. Вірить технічному аналізу більше, ніж новинам. Редактор "SellBuy"
spot_img
spot_img

Останні статті