додому Інвестиційні ідеї Криптодайджест: Біткойн чекає виходу з діапазону

Криптодайджест: Біткойн чекає виходу з діапазону

🧲Bitcoin (BTCUSDT) зупинив обвал. Але поки що всі спроби відновити зростання виявлялися не надто успішними. Криптовалюті необхідно подолати опір на позначці 51000 для продовження зростання. І для цього є низка фундаментальних підстав.

Ось 4 причини купувати Bitcoin зараз:

  • Майнери видобули 90% Bitcoin, на майнінг залишку піде 119 років. Це означає, що пропозиція нових монет зростатиме вкрай повільними темпами, формуючи дефіцит.
  • Загалом це підтверджується динамікою показника припливу Bitcoin на біржі. Останніми днями показник знизився до дворічного мінімуму. На тлі відносно невисокої ціни першої криптовалюти це виступає позитивним сигналом – холдери продовжують накопичувати монети.
Обсяг переказів на біржі. Джерело: Glassnode

Інституційні інвестори демонструють інтерес до криптовалюти. Протягом останніх двох тижнів один з найбільших інвесторів у біткойн – компанія MicroStrategy – додатково придбала 1434 BTC на суму близько $82,4 млн. Також, за даними Glassnode фіксується зростання інтересу до ф’ючерсних контрактів на біткойн. Останніми днями показник повертається до зростання.

Відкритий інтерес до ф’ючерсних контрактів Bitcoin на всіх біржах. Джерело: Glassnode

Технічний аналіз

Котирування стабілізувалися у діапазоні. Підтримкою виступає область область 200-денної ковзної середньої. Опір сформувався у районі рівня 51 000. Пробій верхньої межі діапазону може стати гарною точкою для покупок.

Скористайтеся моментом, щоб вдало увійти в угоду!

Заробити на Біткойні →

Posting....
Exit mobile version