додому Інвестиційні ідеї Чи переконала макростатистика ФРС США?

Чи переконала макростатистика ФРС США?

Аналітика подій за 19.04.21 – 23.04.21.

Зростання фондових індексів США призупинилося. Для досягнення нових максимумів потрібні нові каталізатори. Поки їх немає. Більш того, позитивна статистика з США наводить на думки про те, що ФРС США може вийти з програм стимулювання раніше, ніж це очікувалося. Світло на подальші дії може пролити засідання регулятора, яке відбудеться 28 квітня.

Долар продовжує нести втрати по відношенню до основних опонентів. Валюта США знаходиться під тиском зниження прибутковості держоблігацій. Крім того, наприклад, у канадського долара були і свої приводи для зміцнення. Банк Канади оголосив про згортання програми стимулювання і переглянув терміни підвищення ставок.

Ціни на нафту розвинули корекцію. Котирування марки Brent знизилися в район рівня 64,80. Крім технічних факторів, тиск на котирування енергоносія надали дані щодо запасів у США, які продемонстрували несподіване зростання. Також негативу додають побоювання щодо попиту на паливо в Азії в зв’язку з ростом там захворюваності COVID-19.

🏆 Ключові події поточного тижня 26.04.21 – 30.04.21

🇺🇸 США. Замовлення на товари тривалого користування

Звіт по замовленнях на товари тривалого користування – важливий показник стану економіки США. Протягом тривалого часу в країні вводилися локальні обмеження. Крім того, ситуація на ринку праці була досить складною. У березні ситуація могла трохи змінитися у зв’язку з прямими виплатами населенню. Грошові дотації могли привести до реалізації відкладеного попиту. Тому зростання показника цілком можливий. Якщо звіт співпаде з очікуваннями, американські індекси можуть отримати підтримку. На цьому тлі Nasdaq (NQ) здатний повернутися в район рівня 14025,00.

Торгувати Nasdaq (NQ) →

🇺🇸 Рішення ФРС США щодо монетарної політики

На поточному засіданні не варто чекати від американського регулятора будь-яких змін в рівні ставки або програми покупки активів. Але після того, як раніше ми отримали досить багато, в цілому, оптимістичних макро звітів, варто звернути увагу на ті коментарі, які зробить Федрезерв за підсумками засідання. Перше, що буде цікавити – оцінка перспектив економіки. Друге – натяки на подальші дії з боку ФРС. Якщо ми в черговий раз почуємо мантру про те, що зростання інфляції – явище тимчасове, а ситуація на ринку праці поки недостатньо стабільна, щоб почати вихід з політики стимулювання, долар виявиться під тиском. Але це піде на користь, наприклад, золоту. XAU/USD здатне націлюватися на позначку 1826,60.

Торгувати GOLD →

🇩🇪 Німеччина. ВВП, 1 квартал 2021

Німецька економіка досить серйозно постраждала від наслідків пандемії. Протягом всього першого кварталу країна перебувала в стані локдауну. Обмеження торкнулися більшості сфер. Це не пройде безслідно. З високою часткою ймовірності темпи зростання економіки продемонструють падіння. Разом з недавніми заявами ЄЦБ про те, що вони планують проводити викуп паперів більш швидкими темпами у 2 кварталі, слабка статистика чинитиме тиск на загальноєвропейську валюту. У цьому випадку пара EURUSD може знизитися в район рівня 1,1880.

Торгувати EUR/USD →

Posting....
Exit mobile version