DAX. Час купувати

Must read

Вікторія Тарнова
Прихильник довготривалих торгів та надійних стратегій. Незалежний аналітик. Вважає криптовалюти меккою для інвестора. Редактор "SellBuy"

Ціна DAX зараз (онлайн), Характеристика

Ключові фактори для торгівлі активом

Масова вакцинація від COVID-19 населення в Німеччині дає підстави зробити прогноз, що вихід з локдауна відбуватиметься швидше, ніж очікувалося раніше. Всі чекають зняття обмежень, а це в свою чергу дасть імпульс відкладеному попиту і відновленню економіки.

ІнструментСимволСтартКінецьПрогнозЦіна
DAXFDAX13-05-202113-08-2021Buy16250,7

Фондовий індекс DAX, будучи абревіатурою від Deutscher Aktienindex, це ключовий фондовий індекс Німеччини, який торгується на Франкфуртській фондовій біржі. За Європейськими традиціями індекс нечисельний, у ньому всього 30 учасников, тому в котирувальних листах DAX позначається як GER30.

Курс DAX на біржі прямо зараз – Живий графік

Ціна DAX на біржі (онлайн):

Технічне обґрунтування

Купуємо FDAX нижче рівня його підтримки за ціною 14865.

Фундаментальне обґрунтування

Фондові індекси країн Західної Європи підвищують рівень фінансових відносин ряду європейських компаній та макроекономічних даних. Так, обсяг замовлення промислових підприємств Німеччини в березні збільшується на 3% порівняно з попереднім місяцем, що є максимальним підвищенням з жовтня минулого року. Аналітики в середньому прогнозуванні підняли на 1,7%.

Основними драйверами економічного росту виступають банківський сектор та автопром. Банки лідирують за рахунок відмінних показників дохідності (деколи навіть всупереч очікуванням). Автовиробники стикнулись із суттєвим ростом запитів на свою продукцію та глобальним дефіцитом мікрочипів для виробництва автомобілів. Volkswagen у компаніях Daimler та BMW вже пожинають плоди даної ситуації, демонструючи рекордні продажі.

Читайте також:  Інвестиційна ідея - Sibanye-Stillwater PLC (#SBSW)

Підтримка для фондового індексу DAX також є сезонним фактором. Звичайно, в середньому за останні 30 років, індекс у першій половині травня знижується або знаходиться в боковому русі, але у другій половині місяця та до кінця липня ТОП 30 німецьких компаній демонструють постійну відтворюючу динаміку.

Тікет на фінансових ринках — FDAX

Інвестиційний план

ПараметриКонсервативнийПомірнийАгресивний
Депозит500500500
Ціна відкриття148651486514865
Мультиплікатор
(для Libertex)
3612
Дохідність, $120240480
Збиток, $100200400

Інвестуй, не втрачай можливості заробити!

“Будь-яка криза — це нові можливості”.
© Вінстон Черчилль

spot_img

More articles

spot_img

Latest article