додому Інвестиційні ідеї DAX. Німеччина на шляху до відновлення

DAX. Німеччина на шляху до відновлення

Ціна DAX зараз (онлайн), Характеристика

Ключові фактори для торгівлі активом

Позитив від проведення масової вакцинації населення дає підстави зробити прогноз, що найближчим часом почнеться вихід з локдауна, зняття обмежень, а це в свою чергу дасть імпульс відкладеному попиту і відновлення економіки.

ІнструментСимволДата
старту
Дата
закінчення
ПрогнозЦіна
DAXFDAX25-02-202125-03-2021В ріст16000

Фондовий індекс DAX, будучи абревіатурою від Deutscher Aktienindex, це ключовий фондовий індекс Німеччини, який торгується на Франкфуртській фондовій біржі. За Європейськими традиціями індекс нечисельний, у ньому всього 30 учасников, тому в котирувальних листах DAX позначення як GER30.

Курс DAX на біржі прямо зараз – Живий графік

Ціна DAX на біржі (онлайн):

Технічне обґрунтування

Очікуємо зростання фондового Інтекс DAX після проходження цінової позначки на рівні 14180, яка виступає опором.

Фундаментальне обґрунтування

Багато аналітиків вказують на те, що назріває новий сировинний “суперцикл”. Останні позитивні звіти гірничодобувних компаній і компаній енергетичного сектора підтверджують цю експертну думку. Зокрема, Федерація сталі Німеччини повідомляє, що виробництво сталі зросло на 10,7% в порівнянні з попереднім роком.

Індекс економічних настроїв Німеччини (ZEW), який визначає настрої інституційних інвесторів, в лютому фактично перевищив очікування на 19,5% (71,2 пункту проти прогнозних 59,6).

3 березня очікується оголошення про зміну складу індексу DAX. Найімовірніше, новачком у складі індексу виявиться HelloFresh, компанія з доставки наборів їжі. Претендентами на виліт є Beiersdorf і HeidelbergCement. Найчастіше, ротація в складі індексу дає середньостроковий позитивний ефект.

Показник характеризується малим участю комерційних структур. Банків всього два – Kommerzbank і Deutsche Bank, страхових компаній три – Allianz, Hannover RE і Munich RE. Автомобільних виробників відразу чотири – BMW AG, Daimler AG, MAN AG і VAG AG. З «зірок» – Adidas, Metro, Siemens, BASF, Deutsche Lufthansa. Важливу роль відіграє постійний учасник рейтингу, Deutsche Börse AG – власник Франкфуртської біржі і, по суті, оператор DAX.

Тікет на фінансових ринках — FDAX

Інвестиційний план

ПараметриКонсервативнийПомірнийАгресивний
Депозит500500500
Ціна відкриття141801418014180
Мультиплікатор
(для Libertex)
248
Дохідність, $117134268
Збиток, $100200400

Інвестуй, не втрачай можливості заробити!

“Будь-яка криза — це нові можливості”.
© Вінстон Черчилль

Posting....
Exit mobile version