Додому Інвестиційні ідеї Євро отримує удар від ЄЦБ

Євро отримує удар від ЄЦБ

1811

Ціна EURUSD зараз (онлайн), Характеристика.

Ключові фактори для торгівлі активом.

Крістін Лагард, глава Європейського Центробанку оголосила про додаткові стимули для європейської економіки, щоб регіону було легше впоратися з економічним спадом на тлі епідемії. ЄЦБ очікує прискорення інфляції, яка буде штовхати єдину європейську валюту в корекцію.

ІнструментСимволДата
старту
Дата
закінчення
ПрогнозЦіна
EURUSDEURUSD18-03-202118-04-2021В падіння1.1500

Будучи найпопулярнішою і найбільш ліквідною валютною парою, євро долар приковує до себе увагу фінансових фахівців усього світу, які розробляють свої торгові плани саме на цьому інструменті.

Вартість EURUSD на біржі онлайн – Живий графік

Ціна EURUSD на біржі (онлайн):

Технічне обґрунтування

На початку 2021 року євро досягло 3х річних максимумів і стало стрімко коректуватися вниз. На піку, на тижневих графіках, була сформована разворотная свічкова комбінація, яка вказує на корекцію. Першою метою корекції буде другий рівень Фібоначчі на позначці 1,17, з імовірним подальшим зниженням в зону 1,15, яка і буде нашою цільовою зоною.

Фундаментальне обґрунтування

На засіданні Європейського центробанку (ЄЦБ) 11 березня було прийнято рішення залишити ставку без змін на рівні 9%. Однак глава Центробанку Крістін Лагард заявила, що Центробанк посилить викуп облігацій для підтримки економіки. Після появи новини прибутковість європейських облігацій пішла вниз, в результаті чого інвестори почали їх продавати і виходити з євро.

Читайте також:  Стабілізація американської економіки викликає побоювання виходу з м'якої монетарної політики

ЄЦБ також істотно переглянув прогноз по інфляції. Якщо в грудні очікується інфляція в 2021 році на рівні 1%, то вже в березні Центробанк прогнозує прискорення інфляції до 1,5%. Даний фактор буде чинити тиск на євро в короткостроковій перспективі.

Потужним чинником обмежує відновлення євро – це епідемологічна ситуація в Єврозоні, а також темпи вакцинації, які залишаються відносно низькими, і країни відчувають нестачу вакцин. В результаті, поки Європа програє в даному питанні Штатам, що дає перевагу долару проти євро.

Тікет на фінансових ринках — EURUSD

Інвестиційний план

ПараметриКонсервативнийПомірнийАгресивний
Депозит500500500
Котирування1.19501.19501.1950
Мультиплікатор
(для Libertex)
61224
Дохідність, $110220440
Ризик, $90180360

Інвестуй, не втрачай можливості заробити на євро!

“Будь-яка криза — це нові можливості”.
© Вінстон Черчилль