Додому Інвестиційні ідеї Інфляція в США зміцнить USD/CHF

Інфляція в США зміцнить USD/CHF

1784

Характеристика пари USD/CHF зараз (онлайн)

Ключові фактори для торгівлі активом

Недавній звіт про споживчу інфляцію в США показав більш стрімке зростання, ніж очікували раніше. Зростаюча інфляція збивається підвищенням процентних ставок, про яку можуть почати говорити найближчим часом, а очікування зростання ставки добре позначиться на доларі США. Швейцарський франк відреагує падінням на дану подію в більшій мірі, тому що його процентна ставка негативна. А значить варто готуватися до зростання валютної пари USD/CHF.

ІнструментСимволСтартКінецьПрогнозЦіна
USDCHFUSDCHF20-05-202120-08-2021Buy0.9445

Валютна пара USD/CHF є вартістю долара США, вираженою через вартість швейцарського франка на валютному ринку FOREX. Пара досить популярна і викликає інтерес серед трейдерів і аналітиків по всьому світу за рахунок простоти своїх рухів.

Курс USD/CHF на біржі прямо зараз – Живий графік

Динаміка пари USD/CHF (онлайн):

Технічне обґрунтування

Купуємо валютну пару USD/CHF при зростанні до позначки в 0,9080.

Фундаментальне обґрунтування

Зростання споживчих товарів в США виріс у квітні на 4,2%, що стало найгіршим показником за останні 12 років. Зростання інфляції виявилося вищим за очікування в 3,6% і вище березневих показників в 2,6%. Дана динаміка може прискорити «розмови» про початок скорочення програм стимулювання і підняття процентної ставки.

На початку травня глава Казначейства США Джанет Йеллен (в минулому глава ФРС) сказала, що процентні ставки, можливо, доведеться підвищити, щоб запобігти “перегріву” економіки. У свою чергу, прес-секретар Білого дому Джен Дженніфер Псакі сказала, що Байден «безумовно згоден зі своїм міністром фінансів» щодо потенційної необхідності підвищення ставок.

Читайте також:  Вакцинація допомагає економіці США виходити з кризи

При збереженні динаміки зростання інфляції, валютна пара USD/CHF почне зміцнюватися на очікуваннях підняття процентної ставки в США. Швейцарський банк має негативну ставку, що робить більш вигідним умовою тримати валюту з позитивною ставкою.

Тікет на фінансових ринках — USD/CHF

Інвестиційний план

ПараметриКонсервативнийПомірнийАгресивний
Депозит500500500
Ціна відкриття0.90800.90800.9080
Мультиплікатор
(для Libertex)
61224
Дохідність, $120240480
Збиток, $80160320

Інвестуй, не втрачай можливості заробити!

“Будь-яка криза — це нові можливості”.
© Вінстон Черчилль