Додому Інвестиційні ідеї Інвестиційна ідея – DuPont (#DD)

Інвестиційна ідея – DuPont (#DD)

133

DuPont #DD – американська хімічна компанія, одна з найбільших в світі. DuPont випускає широкий спектр хімічних матеріалів і веде великі інноваційні дослідження в цій області, є винахідником безлічі унікальних полімерних та інших матеріалів.

🎯 Цільова ціна – $ 102, потенціал зростання +22%

💡 Акції компаній хімічного сектору показували активне зростання останнім часом, чого не можна сказати про компанії DuPont. Разом з тим акції компанії виглядають привабливо і починають надолужувати свої позиції в міру відновлення економіки.

⚡️ Тези на користь зростання компанії:

• По суті DuPont – це хімічний гігант з підрозділами електроніки, автомобілебудування, промисловості та будівництва. Всі ці напрямки мають багатообіцяючі перспективи з урахуванням зростання продажів автомобілів, рекордного попиту на напівпровідники і темпів будівництва в США, не бачених з 2006 року.

• Звітність DuPont за перший квартал від 4 травня перевершила прогнози аналітиків, а керівництво підвищило прогноз на весь 2021 рік.

• У лютому DuPont погасила борг на суму $ 3 млрд після закриття угоди з IFF (International Flavors & Fragrances), і планує скоротити борг ще на $ 2 млрд в травні.

• У березні компанія оголосила про новий викуп акцій на суму $ 1.5 млрд і придбала компанію з виробництва електронних матеріалів Laird Performance Materials за $ 2.3 млрд.

💎 DuPont de Nemours володіє портфелем високоякісних активів з експозицією на зростаючі ринки високотехнологічних полімерів, які використовуються, в тому числі, у виробництві напівпровідників.

Читайте також:  Інвестиційна ідея - Toyota Motor Corporation (#TM)

Компанія має всі шанси продемонструвати зростання за рахунок поєднання орієнтації на користь циклічних компаній. Тримаємо папір в портфелі!