Додому Інвестиційні ідеї Інвестиційна ідея – FuboTV (#FUBO)

Інвестиційна ідея – FuboTV (#FUBO)

97

Аналітика акцій компаній.

💡 FuboTV (#FUBO) – оператор потокового телебачення, в основному орієнтований на прямі трансляції спортивних змагань, включаючи NBA , NHL , а також новини, мережеві телесеріали і фільми.

🎯 Цільова ціна – $ 53, потенціал зростання +163%

Компанія також надає пакет потокових кабельних послуг через телевізійні приставки Roku, Apple TV і Amazon Fire TV, конкуруючи з такими сервісами, як YouTube TV, Sling і Hulu + Live TV. Ці послуги замінюють застарілі послуги кабельного і супутникового телебачення, які надають компанії Comcast #CMCSA і DISH Network #DISH.

✅ Основні тези до покупки:

• Перший квартал 2021 року став переломним для FuboTV – зростання числа передплатників, загального доходу і доходів від реклами перевершив очікування. Усі ці показники збільшилися більш ніж удвічі в порівнянні з минулим роком.

Виручка за перший квартал склала $ 119.7 млн, що на 135% більше, ніж рік тому, і випереджає консенсус-прогноз в $ 103.9 млн. Виручка від реклами склала $ 12.6 млн доларів, збільшившись на 206%. Кількість абонентів в першому кварталі досягла 509 430, що на 105% більше, ніж рік тому.

• У другому кварталі керівництво прогнозує виручку на рівні $ 120-122 млн, що набагато вище консенсус-прогнозу в $ 98.4 млн. А річний прогноз виручки склав $ 520-530 млн, що вище колишнього консенсус-прогнозу в $ 472.3 млн.

• FuboTV виграє за рахунок цінової політики, безперервного пропозиції контенту і орієнтованого на клієнта інноваційного досвіду в порівнянні з традиційним платним ТБ.

Читайте також:  Нові максимуми Dow Jones

• Evercore ISI також вважає, що компанія явно виграє від трьох ключових тенденцій: скорочення витрат на рекламу, перехід від лінійного телебачення до потокового мовлення і зростаючий попит на спортивні ставки.

• У Fubo є побічний бізнес в сфері ставок на спорт. Компанія має ліцензії на букмекерську контору в Індіані, Айові та Нью-Джерсі і в найближчі кілька тижнів планує почати бета-тестування безкоштовних ігор. Офіційний запуск відбудеться в третьому кварталі. Запуск букмекерської контори очікується в четвертому кварталі.

FuboTV використовує можливості спортивних трансляцій, забезпечуючи порівнянне кількість глядачів за нижчою ціною, ніж аналоги на платному телебаченні.

• Wedbush вважає, що компанія зможе вийти на рівень беззбитковості до кінця 2023 або початку 2024 року.

💎 У перспективі на FuboTV може сприятливо вплинути те, що споживачі продовжать відмовлятися від кабельного ТБ, вважаючи за краще пакети контенту, що налаштовуються. FuboTV пропонує всебічні розваги та перегляд спортивних змагань, що є конкурентною перевагою і може сприяти зростанню числа передплатників.