Додому Інвестиційні ідеї Інвестиційна ідея – Jefferies Financial Group (#JEF)

Інвестиційна ідея – Jefferies Financial Group (#JEF)

77

Аналітика акцій компаній.

✅ Jefferies Financial Group #JEF – диверсифікована компанія фінансових послуг, яка займається інвестиційним банкінгом, ринками капіталу, управлінням активами і прямим інвестуванням.

🎯Цільова ціна від Oppenheimer – $37, потенціал зростання +16%

💡 Акції банківського сектора вже продемонстрували істотне збільшення котирувань в цьому році, але не дивлячись на це у Jefferies Financial Group (#JEF) ще є потенціал для подальшого зростання.

✅ Основні тези до покупки:

Приваблива вартість. Акції недооцінені, незважаючи на те, що котирування Jefferies виросли більш ніж на 100% за останні 12 місяців.
Згідно з даними FactSet, компанія торгується з P/E = 7.8х в 2021 році, що набагато дешевше аналогів, таких як Stifel Financial #SF і Raymond James Financial #RJF, які торгуються з P/E, рівним 13.9x і 21.6x, відповідно, згідно з даними finviz.

• Згідно з даними FactSet, за останні кілька років керівництво банку розширило можливості Jefferies в області андеррайтингу і торгівлі, а також змогло підвищити рентабельність капіталу з 2.6% до 12.8%.

• Очікується, що прибуток зросте на 63,8% в 2021 фінансовому році. У компанії привабливі темпи зростання: в останньому кварталі також компанія відзвітувала про рекордне зростання виручки на 82%.

• Банк згортає свій комерційний банківський бізнес, оскільки планує трансформуватися в те, що називається «чисто фінансовою фірмою».

Читайте також:  Чи має платина "золоті" перспективи?

💎 Ми очікуємо подальше зростання акцій Jefferies, незважаючи на вже значне відновлення котирувань банківського сектора. Цьому може сприяти трансформація бізнесу компанії.