Інвестиційна ідея – Jefferies Financial Group (#JEF)

Аналітика акцій компаній.

✅ Jefferies Financial Group #JEF – диверсифікована компанія фінансових послуг, яка займається інвестиційним банкінгом, ринками капіталу, управлінням активами і прямим інвестуванням.

🎯Цільова ціна від Oppenheimer – $37, потенціал зростання +16%

💡 Акції банківського сектора вже продемонстрували істотне збільшення котирувань в цьому році, але не дивлячись на це у Jefferies Financial Group (#JEF) ще є потенціал для подальшого зростання.

✅ Основні тези до покупки:

Приваблива вартість. Акції недооцінені, незважаючи на те, що котирування Jefferies виросли більш ніж на 100% за останні 12 місяців.
Згідно з даними FactSet, компанія торгується з P/E = 7.8х в 2021 році, що набагато дешевше аналогів, таких як Stifel Financial #SF і Raymond James Financial #RJF, які торгуються з P/E, рівним 13.9x і 21.6x, відповідно, згідно з даними finviz.

• Згідно з даними FactSet, за останні кілька років керівництво банку розширило можливості Jefferies в області андеррайтингу і торгівлі, а також змогло підвищити рентабельність капіталу з 2.6% до 12.8%.

• Очікується, що прибуток зросте на 63,8% в 2021 фінансовому році. У компанії привабливі темпи зростання: в останньому кварталі також компанія відзвітувала про рекордне зростання виручки на 82%.

• Банк згортає свій комерційний банківський бізнес, оскільки планує трансформуватися в те, що називається «чисто фінансовою фірмою».

Читайте також:  Bitcoin за $40k. Ще не межа?

💎 Ми очікуємо подальше зростання акцій Jefferies, незважаючи на вже значне відновлення котирувань банківського сектора. Цьому може сприяти трансформація бізнесу компанії.

Вікторія Тарнова
Прихильник довготривалих торгів та надійних стратегій. Незалежний аналітик. Вважає криптовалюти меккою для інвестора. Редактор "SellBuy"
spot_img

More articles

spot_img

Останні статті