Інвестиційна ідея – Shift Technologies Inc (#SFT)

Shift Technologies Inc #SFT – програмна платформа, яка дозволяє клієнтам купувати автомобілі, отримувати фінансування і планувати тест-драйви, а власникам продавати своє авто.

🎯Цільова ціна – $ 12, потенціал зростання +82%

💡 Онлайн-продавці старих автомобілів Shift Technologies і Vroom у травні повідомили про більш сильні, ніж очікувалося, результати за I квартал 2021 року. Зниження запасів нових автомобілів на тлі браку чіпів підштовхнуло споживачів до покупці старих автомобілів. Розбираємо одного з них.

⚡️ Основні тези до покупки:

• Shift повідомила про виручку за I квартал 2021 року в розмірі $ 106 млн, що на 254% більше, ніж рік тому, і вище консенсус-прогнозу. Всього було продано 5 979 автомобілів, що на 181% більше за аналогічний період 2020 року.

• У II кварталі Shift прогнозує виручку від $ 120 до $ 130 млн, зростання на 270-301%.

• Під час пандемії компанія збільшила витрати на ремонт старих автомобілів, звертаючись до третіх сторін. Також маркетингова кампанія, що почалася в середині лютого, швидко позначилася на активності покупців.

• Представників компанії не турбує конкуренція з боку таких гравців, як Vroom #VRM і Carvana #CVNA, які разом з Shift мають менше 1% автомобільного ринку США. У Shift інша бізнес-модель, яка пропонує безконтактний тестовий період, коли продавці залишають автомобіль у потенційного клієнта на випробувальний період рівний 1 тижню. Крім того, компанія має більш широкий асортимент з великою кількістю автомобілів.

Читайте також:  Як торгувати криптовалютою: основні положення і поради

• Компанія запустила інструмент покупок на основі вікторин, який допомагає клієнтам фільтрувати автомобілі на складі на основі найбільш важливих для них критеріїв.

Олександр Столичний
Олександр Столичний
Професійний підхід до інвестицій і біржової торгівлі. Незалежний аналітик. Вірить технічному аналізу більше, ніж новинам. Редактор "SellBuy"
spot_img
spot_img

Останні статті