Інвестиційна ідея – Toyota Motor Corporation (#TM)

✅ Toyota Motor Corporation #TM – одна з найбільших автомобілебудівних компаній в світі і найбільша корпорація з виробництва машин в Японії.

🎯 Цільова ціна – $ 188, потенціал зростання + 4%

💡 Акції японського автовиробника стрімко ростуть з середини травня, оскільки інвестори вітають оптимістичний прогноз продажів і здатність протистояти глобальному дефіциту мікросхем завдяки управлінню ланцюжком поставок.

⚡️ Основні тези до покупки:

• Toyota очікує, що в поточному році обсяг продажів досягне 8.7 млн ​​одиниць, що на 13.8% більше, ніж в 2020 фінансовому році, а також прогнозує чистий прибуток в розмірі 2.3 трлн ієн, що на 2.4% більше показника за аналогічний період минулого року.

• Нещодавно представники Toyota повідомили, що світові продажі компанії в квітні зросли в 2 рази в порівнянні з роком раніше до 859.5 тис. одиниць, що стало рекордним показником за місяць. Динаміка пояснюється зростаючим попитом після спаду, викликаного коронавірусом в минулому році.

• Хоча компанія тимчасово припинила операції на трьох виробничих лініях двох японських заводів, вона заявила, що вплив буде обмежено 20 тис. одиницями, і це вже відображено в прогнозі прибутку, що послабило побоювання інвесторів.

• В травні Toyota поставила за мету продати 8 млн електрифікованих автомобілів до 2030 року, з яких 2 млн будуть електромобілі на акумуляторах і паливних елементах.

• Деякі інвестори розглядають Toyota як хедж в секторі електромобілів, оскільки у компанії немає ризиків, властивих Nio, Fisker і XPeng.

Ризики:

• Генеральний менеджер підрозділу інвестицій в акціонерний капітал Mitsubishi UFJ Kokusai Asset Management, сказав, що в довгостроковій перспективі деякі інвестори стурбовані тим, що акцент на виробництві всередині Японії може призвести до затримки з впровадженням електромобілів в модельний ряд.

Читайте також:  Що лежить у портфелі Berkshire Hathaway?

📊 Фундаментальні показники:

• Ринкова капіталізація: $ 292.28 млрд
• fwd P / E = 15.21х
• P / S = 1.17х

💎 Дивимося на японського автовиробника позитивно, особливо привабливим є диверсифікованість бізнесу. Інвестиції в компанію дозволяють отримати експозицію не тільки на традиційний авторинок, але і на ринок електрокарів в перспективі.

Вікторія Тарнова
Вікторія Тарнова
Прихильник довготривалих торгів та надійних стратегій. Незалежний аналітик. Вважає криптовалюти меккою для інвестора. Редактор "SellBuy"
spot_img
spot_img

Останні статті