Додому Інвестиційні ідеї Коли буде друга хвиля COVID-19? Скільки ми заробили у ІІІ кварталі 2020...

Коли буде друга хвиля COVID-19? Скільки ми заробили у ІІІ кварталі 2020 року на інвестуванні

1947

Цей квартал пройшов в зоні високої турбулентності. Очікування другої хвилі коронавірусу, в очікувані президентських виборів США. Все це змусило приймати рішення з огляду високих ризиків та волатильності ринку. Але ми всі тут зібрались для чого? Щоб заробити трішки грошей, і стати багатшими ніж учора.

І так ми почали свій шлях з “вакцини для фінансових ринків”. Золото — коли лихоманить від невизначеності.

Золото. Вакцина для фінансових ринків. Очікування +55%.

Незважаючи на те, що фондові ринки продемонстрували відновлення від березневих мінімумів, а високотехнологічний NASDAQ навіть оновив максимум, говорити про те, що ризики кризи зникли, явно передчасно. Ринкам і раніше потрібна страхівка від можливого розвитку нової хвилі падіння. Тим більше, що багато центробанків продовжують вкидання ліквідності в економіки. І в цій ситуації увагу варто звернути на традиційні захисні активи. Наприклад, золото. У поточних умовах дорогоцінний метал, схоже, готовий відновити максимум 2011 року.

Результат +70%

Очікування: +55%
Фактично: +70%

Круїзна індустрія. Все погане ще попереду! Очікування +43,1%

Випадки заражень коронавірусів як і раніше досягають рекордних значень, і індустрія круїзних лайнерів буде останньою, яка повністю відновиться (можливо, після 2023 року). Економічний спад надасть тривалий негативний вплив на витрати споживачів, особливо на круїзний відпочинок.

Очікування: +43.1%
Факт: -35% (зафіксовано, прогнозованим збитком)

Вакцина майже готова! MODERNA. Очікування +77.9%

Епідемія вірусу Covid-19 продовжує крокувати по планеті. Після скасування заходів соціального дистанціювання, деякі країни стикаються з ще більш інтенсивним поширенням вірусу. У США зараз в день реєструють 80 тисяч нових випадків. Уряди вкладають мільярди доларів у надії, що безпечні та ефективні щеплення допоможуть повернутися до колишнього життя. Інвестори чекають переможців гонки вакцин, у якій вже намітився переможець. Чи будете ви брати участь?

Очікування: +77,9%
Факт: +5%
Очікується досягнення цілей в поточному періоді.

Всі хочуть Tesla. Очікування 121.7%

Компанія Tesla, з недавніх пір стала найціннішим автовиробником в США за ринковою капіталізацією, підтвердила свій статус, опублікувавши четвертий поспіль квартал з прибутком. І це на тлі пандемії, коли інші автовиробники показують найсильніші збитки. Ці показники дають право компанії потрапити в престижний індекс S & P 500, що ще сильніше вплине на попит акцій з боку фондів.

Очікування: +121,7%
Факт: +108% (прибуток зафіксовано перед сплітом акцій)

COVID-19 робить долар аутсайдером. Очікування +32,8%

Незважаючи на те, що в останній місяць макроекономічні звіти з США свідчили про початок процесу відновлення економіки, долар залишався під тиском. І чекати змін на краще американської валюти не доводиться. Коронавірус продовжує бешкетувати в США. А це значить, що будуть вводитися нові обмеження. У підсумку, ФРС говорить про те, що буде проводити всі можливі заходи для стимулювання. А низька ставка і потужні вливання ліквідності продовжать чинити тиск на долар.

Очікування: +32,8%
Факт: +32,8%

Apple: Аналіз і прогноз перед дробленням акцій. Очікування +37.4%

Читайте також:  Солодке життя - або як заробити на цукрі свої перші 2500$

Коли технологічний гігант Apple (AAPL) повідомив про фінансові результати за другий квартал, компанія здивувала, коли оголосила про дроблення акцій. Інвесторам, безумовно, сподобалася ця новина разом з хорошими результатами, і недавно акції піднялися до нових рекордних максимумів. У цій інвестиційній ідеї ми хотіли б подивитися на цю майбутню подію і на те, як вона вплине на курс акцій.

Очікування: +37,4%
Факт: -11,07% (не зафіксовано)
Очікується досягнення поставлених цілей.

COVID більше не перешкода росту! Очікування +48%

Провідні економіки світу поступово відновлюються після спаду спровокованого введенням заходів соціального дистанціювання. Однак, коронавірус нікуди не зник. Число нових випадків знову зростає. Заговорили про загрозу другої хвилі захворювань. Проте, фондові індекси США продовжують стояти на траєкторії зростання, а темпи цього зростання набагато вище історичної середньої. Що робити? Відповідь в нашій ідеї.

Очікування: +48%
Факт: +0,08% (не зафіксовано)
Очікується досягнення поставлених цілей.

«Золоті» перспективи платини. Очікування +41,2%

Платина виглядає недооціненою в порівнянні з золотом та паладієм. Ціновий дисконт перевищує 1000 доларів за унцію. При цьому, є певні ризики для видобутку, що може скоротити пропозицію металу на ринку. І все це на тлі зростання інтересу з боку інвесторів. Вкладення в платинові ETF-фонди в 2020 році досягли рекордного рівня. На цьому тлі платина здатна з легкістю повернутися до рівнів вересня 2016 року.

Котирування рухаються до сильного рівня підтримки. Цей бар’єр виступає хорошою точкою для відкриття довгих позицій. Відкриваємо угоду по ціні 910$.

Очікування: +41,2%
Факт: -7,2% (не зафіксовано)
Очікується досягнення поставлених цілей.

Підведемо підсумки:

Загальний дохід становить (враховуючи тільки зафіксовані результати):

  • Золото +70%
  • Tesla +108%
  • USD/JPY +32,8

Загальні втрати (зафіксовані):
Norwegian Cruise Line -35%

Отже, не зважаючи на всі події на ринку ми змогли досягти середньомісячного доходу на ідею, яка себе відпрацювала в розмірі +14,65%
Це гарний результат. Зважаючи на ситуацію на риках і високу турбулентність.

Входимо в 4 квартал, також з ідеєю про золото. Так що тримайте актуальну інвест ідею. Скористайтесь та заробіть на цьому вже на початку 4 кварталу!

Золото. Так, знову золото! Готуємося до виборів! Очікування +54,7%

Невизначеність навколо президентських виборів в США, геополітична напруженість і загроза другої хвилі COVID-19 будуть створювати високий попит на захисні інструменти.

Президент Федеральної резервної системи Чикаго Чарльз Еванс заявив, що економіка США ризикує тривалішим і повільним відновленням або взагалі може впасти в рецесію, якщо Конгрес не прийме додатковий пакет фінансових стимулів.

Демократи Палати представників почали розробку пропозиції щодо стимулювання економіки в розмірі приблизно 2,4 трильйона доларів, яке вони можуть використовувати в можливих переговорах з республіканцями в Білому домі і Сенаті.

Купуємо в разі пробою ключового рівня опору $1900.

Хочете знати як отримувати такі інвест ідеї постійно? Запитайте як!

Приєднуйтеся!
Будемо заробляти разом!

Ольга Онуфрик +380676202233 Viber

Вячеслав Нічик +380676201155 Viber

Також завітайте в офіс ForexClub, Львівська філія:

м.Львів, вул. Гнатюка 12а,
БЦ “RIUS”
офіс 501