Криптодайджест: Bitcoin після відкату відновить зростання

Аналітика подій 26.07.21 – 01.08.21

Зростання, яке на минулому тижні демонстрували криптовалюти, змінилося на вихідних корекцією. Але, незважаючи на це, більшість криптовалют за підсумками тижня все одно показали позитивну динаміку.

Топ лідерів зростання:

  • Terra (LUNAUSD) + 39,99%
  • NEO (NEOUSD) + 29,45%
  • Polkadot (DOTUSD) + 23,32%

Позитивним для криптовалют стала новина про те, що Saudi Aramco (національна нафтова компанія Саудівської Аравії, найбільша нафтова компанія світу за показником видобутку нафти і розміром нафтових запасів), планує почати майнинг криптовалют, використовуючи надлишковий газ від видобутку нафти.

Вже з 2-го серпня в Німеччині набирає чинності новий закон, який регулює німецькі інституційні фонди. Відповідно до даного закону, фонди зможуть близько 20% своїх активів тримати в криптовалютах. Вважаємо, що це підвищить інтерес інституційних інвесторів до цифрових активів.

🏆 На поточному тижні уваги заслуговує: Bitcoin

Bitcoin (BTCUSD) досяг максимуму за 2,5 місяці, після чого почав відкат. Але в даному випадку, це хороша можливість увійти в ринок по більш привабливою ціною, так як потенціал зростання зберігається.

Ось 4 причини купувати Bitcoin зараз:

  • Американська компанія з управління активами GoldenTree Asset Management інвестувала частину свого капіталу в біткоіни. Загальна вартість її активів оцінюється в $ 45 млрд.
  • Вперше за 2 місяці відбулося зростання складності майнингу bitcoin. Це може привести до обмеження пропозиції криптовалюти і сприятливо позначиться на вартості BTCUSD.
Читайте також:  Банківські криптодепозити під 7% річних – це вже реальність
Складність майнингу біткоіна (помаранчева лінія). Джерело: Glassnode
  • Позитивну динаміку для вартості біткоіна ми спостерігаємо і на моделі, що відображає хешрейт в мережі. В останній тиждень показник демонструє тенденцію до зростання, що підвищує надійність мережі bitcoin і дає підстави говорити про те, що видобувні потужності, які були заблоковані в Китаї – знаходять нові локації.
Хешрейт в мережі bitcoin (помаранчева лінія). Джерело: Glassnode
  • Технічний аналіз: найближчий рівень підтримки для BTCUSD знаходиться на позначці 39100,00. Відбій цього рівня відкриє можливість для зростання до позначки 42600,00 і, далі, 44000,00.

Скористайтеся моментом, щоб вдало увійти в угоду!

Олександр Столичний
Олександр Столичний
Професійний підхід до інвестицій і біржової торгівлі. Незалежний аналітик. Вірить технічному аналізу більше, ніж новинам. Редактор "SellBuy"
spot_img
spot_img

Останні статті