Криптодайджест: Біткойн не відступить

Аналітика подій 29.03.21 – 04.04.21

В цілому, минулий тиждень виявився позитивним для криптовалют. Як і тижнем раніше, у біткойна не вистачило імпульсу, щоб розвинути потужну динаміку. Тому найбільш сильне зростання продемонстрували альткоіни.

Топ лідерів зростання:

Tron (TRXUSD) + 110,02%
QTUM (QTMUSD) + 28,6%
Ripple (XRPUSD) + 21,36%

Вгору криптовалюти штовхає позитивний новинний фон.

Платіжна компанія Visa буде використовувати стейблкойн USD Coin на блокчейні Ethereum для здійснення платіжних транзакцій в своїй мережі. Visa стає першою великою платіжної мережею, яка скористалася стейблкоіном в якості валюти для розрахунків.

PayPal дозволила користувачам з США розплачуватися в онлайн-магазинах по всьому світу за допомогою криптовалюти.

Інвестиційний банк Morgan Stanley заявив про те, що може включити біткойни в кілька своїх фондів, а Goldman Sachs планує в другому кварталі 2021 року запропонувати клієнтам повний спектр інвестицій в криптовалюту.

🏆 На поточному тижні уваги заслуговує: Bitcoin

Bitcoin (BTCUSD) поки не може пройти позначку 60000,00. Однак шанси на зростання і досягнення нових максимумів зберігаються.

Ось 4 причини купувати Bitcoin зараз:

  • Чиказька товарна біржа (CME Group) анонсувала запуск 3 травня нового продукту на базі піонера кріпторинку – ф’ючерсів Micro Bitcoin, які очікують схвалення регулятора. Новий ф’ючерс складе десяту частину біткойна.
  • BlackRock Global Allocation Fund додав в портфель для торгів на Чиказькій товарній біржі біткоіни-ф’ючерси. Згідно звіту, 37 контрактів склали 0,14% від обсягу чистих активів фонду ($ 25,43 млрд).
  • Число гаманців з балансом понад 1К перестало падати і за останню добу зросло на 0,13% на тлі зниження активності в обмінній мережі, що свідчить про збереження інвестиційної привабливості Bitcoin.
Читайте також:  Тиха революція - Ethereum 2.0 вже у ТОП 30
Число гаманців з балансом понад 1 тис. Джерело: Glassnode

Технічний аналіз

BTCUSD цікавий для покупок при пробої ціни рівня опору 60000,00.
Первинною метою в цьому випадку може стати позначка 62000,00 і, далі, 64500,00.

Скористайтеся моментом, щоб вдало увійти в угоду!

Олександр Столичний
Олександр Столичний
Професійний підхід до інвестицій і біржової торгівлі. Незалежний аналітик. Вірить технічному аналізу більше, ніж новинам. Редактор "SellBuy"
spot_img
spot_img

Останні статті