Криптодайджест: Біткойн готує сили для росту

Must read

Олександр Столичний
Професійний підхід до інвестицій і біржової торгівлі. Незалежний аналітик. Вірить технічному аналізу більше, ніж новинам. Редактор "SellBuy"

Аналітика подій 28.06.21 – 04.07.21

Минулого тижня Bitcoin продовжив бічний рух, при цьому вже кілька тижнів не спостерігалося агресивних продажів, що говорить про акумулювання позицій учасниками ринку. З огляду на те, що багато альткоінів продемонстрували хороше зростання минулого тижня, можна говорити про оптимістичні настрої серед інвесторів.

Топ лідерів зростання:

  • Compound + 96%
  • Uniswap + 33%
  • Ethereum + 30%

Новинний фон відносно криптовалюти був не настільки райдужним, але беручи до уваги той факт, що ринок на це ніяк не відреагував – все говорить про силу покупців.

Британський банк NatWest і інші великі банки Великобританії посилили обмеження на криптовалюти для своїх клієнтів, знизивши ліміти на операції з переказу особистих коштів на криптобіржі.

Bitcoin зафіксував найбільше падіння складності майнінгу майже на 28% в суботу 3 липня. Падіння пов’язане з триваючою міграцією майнерів з Китаю і подальшою втратою хешрейту.

Ethereum 2.0 наближається до того, що деякі називають важливою віхою у своїй недовгій історії – 6 мільйонам ефіру. Трейдери та інвестори налаштовані оптимістично по відношенню до ефіру, оскільки вони з нетерпінням чекають лондонського хард-форку, запланованого на липень.

🏆 На поточному тижні уваги заслуговує: Bitcoin

Bitcoin наближається до важливого рівня опору 36 600. Подолавши його і закріпившись вище, ми можемо побачити подальші зміцнення в район 41-45 000.

Ось 3 причини купувати Bitcoin зараз:

  • Попередні спроби продавити ціну нижче 30 000 не привели до панічного розпродажу, навіть незважаючи на негативний новинний фон.
  • Відкритий інтерес ф’ючерсних контрактів на Bitcoin показує поступове зростання, що говорить про набір нових позицій великими гравцями.
Читайте також:  Сміливе порівняння крипторинку і фінансових бульбашок. Чекати зростання біткойну?
Графік відкритого інтересу ф’ючерсних контрактів. Джерело: Glassnode
  • Технічний аналіз. Ціна формує висхідну тенденцію, сформувавши фігуру продовження тренда – висхідний трикутник. Пробиття його верхньої межі по 36 600, відкриє шлях до зростання на 41-45 000.

Скористайтеся моментом, щоб вдало увійти в угоду!

spot_img

More articles

spot_img

Latest article