Merck створила таблетки від коронавірусу (#MRK)

⚡️ Що, справді?

Мабуть, найкращою новиною минулого тижня став винахід компанією Merck нового противірусного препарату, який удвічі знижує ризик госпіталізації і смерті від коронавірусу. Експериментальний препарат з назвою молнупіравір випускається в таблеткової формі, що значно полегшує процес його логістики в порівнянні з вакцинами Pfizer – BioNTech, що вимагають ультрахолодного зберігання.

Більш того, таблеточна форма спрощує процес застосування і не створює психологічні бар’єри в головах людей, багато з яких бояться робити вакцинацію і залишаються в таборі «відмовників».

Результати дослідження препарату показують переважну ефективність з мінімальними побічними ефектами. Якщо в ході перевірки FDA (Американський Мінохоронздоров’я) ці факти отримають підтвердження, то попит на молнупіравір буде гігантським.

Merck – одна з трьох найбільших в світі фармацевтичних компаній (за обсягом виручки), на протязі десятиліть завоювала довіру споживачів і всього медичного співтовариства. Майже виключено, що компанія буде «дурити» з результатами досліджень і можна вважати, що отримання дозволу FDA на застосування молнупіравіра – питання часу.

Загалом, коронавірусна таблетка від Merck може стати месією для людства, яке, незважаючи на маштабні програми вакцинації, як і раніше живе під гнітом пандемії.

Варто відзначити, що компанія вміє «створювати блокбастери». Merck є розробником і виробником найефективнішого онкологічного препарату в світі – Keytruda, який схвалений для лікування майже 30 видів раку і недавно став препаратом №1 в світі за обсягами продажів.

Не чекаючи офіційного рішення FDA, вже десяток країн заявили про бажання придбати таблетки від коронавірусу, навіть незважаючи на їх вартість ~$700 за 5-денний курс. Можемо припустити, що акції Merck, які на цій новині вийшли з 3-річною консолідацією, матимуть 100% потенціал зростання в перспективі 12-18 місяців.

Читайте також:  Slack не виправдав очікувань інвесторів
Вікторія Тарнова
Вікторія Тарнова
Прихильник довготривалих торгів та надійних стратегій. Незалежний аналітик. Вважає криптовалюти меккою для інвестора. Редактор "SellBuy"
spot_img
spot_img

Останні статті