Нові максимуми Dow Jones

Ціна активу зараз (онлайн), Аналітика можливостей.

Ключові фактори для торгівлі.

ІнструментСимволДата
старту
Дата
закінчення
ПрогнозЦіна
Dow JonesYM22-04-202122-07-2021Buy37825

Індекс Dow Jones тестує нові цінові максимуми на тлі потужного старту сезону корпоративної звітності американських корпорацій і збереження стимулювання економіки. Для ринку – це хороший сигнал про збереження тенденції і можливості для покупки.

Вартість Dow Jones на біржі онлайн – Живий графік

Ціна Dow Jones на біржі (онлайн):

Технічне обґрунтування

Купуємо в разі подолання опору 34260.

Фундаментальне обґрунтування

Стимулювання економіки США Центробанком, а також економічний план Байдена на 1,9 трлн доларів надає ринкам потужну підтримку. Зокрема, глава Федеральної резервної системи Джером Пауелл знову заявив, що Центробанк не припинить активно підтримувати економіку США. У свою чергу податковий план президента США Джо Байдена пропонує заплатити за масштабний пакет заходів з розвитку інфраструктури країни за рахунок підвищення податку на прибуток корпорацій.

Американські компанії публікують звіти про прибуток. Початок сезону дуже обнадійливий. Так, про прибуток в першому кварталі відзвітували JP Morgan Chase, Goldman Sachs і Wells Fargo. У кожного з них чистий прибуток за цей період підскочила більш ніж в п’ять разів! Інвестори очікують збереження позитиву на ринку.

Америка успішно проходить вакцинацію, що підтримує надії на її більш швидке відновлення. Зокрема в Штатах на середину квітня вже вакциновано понад 36,6% населення.

Читайте також:  Інвестиційна ідея - Toyota Motor Corporation (#TM)

Тікет на фінансових ринках — Dow Jones/YM

Інвестиційний план

ПараметриКонсервативнийПомірнийАгресивний
Депозит500500500
Котирування342603426034260
Мультиплікатор
(для Libertex)
248
Дохідність, $100200400
Ризик, $50100200

Інвестуй, не втрачай можливості заробити на коливаннях!

“Будь-яка криза — це нові можливості”.
© Вінстон Черчилль

Вікторія Тарнова
Вікторія Тарнова
Прихильник довготривалих торгів та надійних стратегій. Незалежний аналітик. Вважає криптовалюти меккою для інвестора. Редактор "SellBuy"
spot_img
spot_img

Останні статті