Падіння Binance та підйом криптоплатформи StormGain

🚫 Binance, найбільша у світі криптовалютна біржа, заборонена британським регулятором

Кілька днів тому Binance, найбільша у світі криптовалютна біржа за обсягами торгів, була заборонена Управлінням фінансової поведінки (FCA) для проведення діяльності у Великобританії. Це технічно не заборонило їй продовжувати працювати, але це додало ряд ускладнень, які мали наслідки на інших ринках.

Через обмеження, накладені FCA, Binance зазнав чимало проблем у Великобританії. Це стосується деяких клієнтів, які не змогли зняти картки через кризу, спричинену системою швидких платежів у Великобританії, а Barclays і банк Natwest заборонили своїм клієнтам надсилати платежі на біржу криптовалют. Решта британських банків також вживають заходів згідно приписів регулятора.

Binance призупиняє виплати з мережі ЄС Sepa

Згідно з електронним листом, надісланим Binance своїм користувачам кілька днів тому, на біржі повідомляється, що станом на 8 ранку (за універсальним координованим часом) клієнти більше не зможуть використовувати Єдину зону платежів у євро (SEPA) для здійснення депозитів на платформі. Вони заявили, що це пов’язано з незалежними від них подіями, хоча і створює проблеми для клієнтів (додаючи, що мережа сприяє оплаті в межах ЄС та більш ніж 20 країн).

“Дистанціювання” від SEPA та дякуючи британським регулятивним органам, Binance не має повноважень проводити операції з криптоактивами всередині країни. Канада та Японія попередили, що біржа також веде несанкціонований бізнес криптоактивів на своїй території. Інші країни приєдналися до цієї позиції, включаючи Таїланд (остання вже розпочала кримінальне розслідування щодо компанії). Кайманові острови, де було створено Binance, прокоментували, що група більше не має ліцензії на здійснення криптографічного бізнесу в цій юрисдикції.

Що далі? Проблеми з Binance, як сніжна лавина

Усі ці події шкодять іміджу Binance більш ніж на одній території, породжуючи величезну невизначеність серед її користувачів, оскільки ці проблеми, якщо вони вже трапилися на одних ринках, можуть продовжувати поширюватися на інших. Це залишає багато для роздумів, збільшуючи невизначеність та знижуючи безпеку для звичайних користувачів біржі.

Враховуючи складну ситуацію з Binance, для трейдерів на горизонті з’являються інші платформи, платформи, які раніше не були відомі імпозантною присутністю цього гіганта, і які зараз мають кращі умови, ніж ті, що пропонує Binance. І є один, який привернув увагу багатьох торговців у всьому світі своїми унікальними особливостями та прекрасними умовами торгівлі. Якщо порівнювати з Binance, чому не спробувати змінювати криптоплатформу?

Ріст StormGain, універсальної криптоплатформи

StormGain – це криптоплатформа, створена в 2019 році, яка мала хороший ріст за останні два роки (раніше, ми вже робили огляд платформи).

Нагороди та визнання Stormgain

З моменту створення StormGain вдосконалює свої пропозиції, свою платформу та активи, доступні для торгівлі, що призвело до того, що платформа стала переможцем номінації Best Broker криптовалют за версією Ultimate Fintech Awards 2021, крім того, що її визнали списки CoinMarketCap як #1 постачальник процентних ставок для криптотрейдерів, а також член Асоціації блокчейнів Фінансової комісії. Ці визнання стали наріжним каменем чудового сервісу платформи та того, чим вона прагне стати за кілька років.

Особливості Stormgain

StormGain – це платформа “все-в-одному”. На платформі ви можете купувати, продавати, торгувати, обмінювати, добувати (майнити) та дізнаватися новини про криптовалюту. Плюс додамо реєстрацію на інтуїтивній платформі за лічені секунди.

Діапазон криптовалют є максимально повним: Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum (ETH), Tether (USDT) та XRP. У свою чергу, під час появи нових криптовалют, які задають тренд на ринку, також можна знайти Dogecoin (DOGE), Shiba Inu (SHIB), Polkadot (DOT), а також нові ICP, AMC, GME або Hot Stocks TLRY. Додаються багато варіантів для диверсифікації портфелів трейдерів, а одне з останніх доповнень – Tokenized Assets, що дозволяє користувачам інвестувати в такі популярні акції, як Amazon, Tesla або Google.

Читайте також:  Інвестиційна ідея - Jefferies Financial Group (#JEF)

Ще однією перевагою, яка пропонується користувачам, є багатовалютні гаманці StormGain. Цей інтегрований мультивалютний гаманець забезпечує простий спосіб захистити, управляти та обмінювати свої кошти, коли і де завгодно. Пропонуються усі опції криптовалюти, незалежно від того, чи хочете ви обміняти, передати або передати свої активи. Крипто-гаманці StormGain завжди ставлять безпеку активів на перше місце, працюючи за провідними протоколами безпеки та потужним шифруванням. На сьогоднішній день ці холодні гаманці є дев’ятьма найпопулярнішими криптовалютами та полегшують безперешкодне придбання та зберігання в додатку. І найцікавіше, що всі гаманці безкоштовні.

У StormGain також пропонують клієнтам можливість видобутку криптовалюти (майнинг), використовуючи лише ваш телефон. StormGain Cloud Miner – одне з останніх нововведень, доданих до платформи, і дозволяє видобувати свої перші монети всього за 4 години, не потребуючи дорогого обладнання, будучи простим і безризиковим варіантом видобутку. На додаток до цього, платформа також пропонує програму криптомайнінгу для перенаправлення друзів, де ви отримуєте 15% коштів, вилучених з Cryptominer за допомогою ваших рефералів, і вони отримують 3 USDT, коли вони реєструються. Функція, яка, безсумнівно, є привабливою для трейдерів і допомогла платформі рости і стати відомою дедалі більше ентузіастам криптографії.

StormGain також, на відміну від Binance, підтримує платежі з мережі SEPA ЄС, дозволяючи клієнтам з цієї території купувати активи без будь-яких проблем, оскільки StormGain не представляв жодного конфлікту з урядами в жодній із зазначених на початку країн. Продовжуючи варіанти придбання, варто зазначити, що за допомогою платформи StormGain користувачі можуть легко купувати активи за допомогою кредитної або дебетової картки – це безпечний і безпроблемний процес.

А що для початківців?

StormGain має демонстраційний рахунок 50 тис. для безризикової торгівлі перед переходом на реальний рахунок, а також інструменти, які допомагають полегшити доступ, контроль і управління угодами. Пропонуються безкоштовні торгові сигнали, які є останніми оновленнями ринку та можливостями, що надходять безпосередньо до програми, і дозволяють копіювати сигнали та відкривати угоду лише за кілька кліків. Крім того, StormGain надає кредитне плече до 300x, що дозволяє збирати кошти для збільшення обсягу ваших торгів і швидко заробляти вищі винагороди.

Завдяки ряду статей та відео-посібників для оволодіння додатком та кожною з його функцій, не потрібно бути фінансовим експертом, щоб розпочати торгівлю. Можна постійно переглядати огляди ринку з останніми тенденціями та гарячими активами, що допоможе вам покращити розуміння ринку та навички торгівлі.

Безперечно, Binance та його проблеми не перестануть існувати. Тим не менш, варіант такої платформи, як StormGain, з усіма її перевагами постає чудовою альтернативою, щоб уникнути ускладнень з вашими коштами. До речі, при реєстрації можна використати промокод BONUS25 і отримати 25USD на торговий рахунок.

Олександр Столичний
Олександр Столичний
Професійний підхід до інвестицій і біржової торгівлі. Незалежний аналітик. Вірить технічному аналізу більше, ніж новинам. Редактор "SellBuy"
spot_img
spot_img

Останні статті