Під час локдауну попит на крипту в пошуках фінансової свободи спричинив формування «YOLO-економіки»

Вдосталь наситившись життям узаперті без роботи або, навпаки, в роботі з головою, люди більше не хочуть жити по-старому: багато вирішують присвятити себе тому, що дійсно важливо.

YOLO-економіка – так охрестили експерти цей рух спраглих самореалізації працівників і їхніх грошей.

У криптовалюти нарешті з’явилася можливість довести широким масам свою користь в питанні набуття фінансової незалежності за допомогою зручних додатків, і криптовалюті відведена ключова роль в цьому новому економічному тренді.

Нові способи заробітку, нові способи збагачення

Основна передумова економіки YOLO (з англ. – «живемо лише раз») полягає в запереченні старих способів заробітку з причини їх неактуальності. Низькооплачувані працівники були звільнені або кинуті виживати в умовах неефективних державних пільг та змін на ринку праці. Крім похвали і нагадувань про його важливість, простому працівникові важливо, щоб всі ці слова підкріплювалися матеріальними заохоченнями. Особливо, якщо цей самий працівник ризикує своїм здоров’ям заради підтримки економіки. Є й такі, кому пощастило більше: працівники IT-сфери, трейдери і адміністратори. Вони звикли працювати з дому і самостійно вирішувати, що, як і коли їм робити. І тепер, коли вони чують заклики повернутися до незручних костюмів, задушливих кабінетів і поїздок в офіс, вони починають люто чинити опір.

Повсюдна вакцинація і повернення до «нормального життя» змушують багатьох замислитися про уроки, отриманих з ізоляції, і про те, чи дійсно вони хочуть повернутися до старого укладу життя.

Далеко не у всіх були заощадження, спонсори або можливість з комфортом пережити потрясіння 2020 року. Багато все ще намагаються втриматися на плаву. Але кожен, хто може дозволити собі розкіш інвестування, сьогодні мислить зовсім іншими парадигмами, ніж до початку пандемії. У пошуках нового способу заробляння грошей вони звертаються до онлайн криптобірж, завдяки яким інвестувати в технологію блокчейн нині простіше, ніж коли-небудь раніше.

StormGain, платформа для торгівлі криптовалютою, яка користується популярністю серед початківців трейдерів, повідомила про різкий приток нових клієнтів в 2021 році. Головна привабливість StormGain для новачків полягає в тому, що додаток пропонує великий масив навчальних матеріалів, які допомагають кожному розібратися в різних типах криптовалют і у всіх тонкощах та нюансах торгівлі.

«В останні місяці ми спостерігаємо значне підвищення інтересу до нас», – заявив генеральний директор StormGain Алекс Альтгаузен. «Частково це пояснюється популярністю та постійним здорожчанням криптовалют, люди хочуть отримати з цього прибуток. Але новачки вибирають нас, оскільки ми готові до великих змін в умовах цієї так званої YOLO-економіки, і пропонуємо не тільки торгові інструменти, але і всю необхідну інформацію, завдяки якій ви зможете впевнено торгувати криптою».

YOLO і крипта

Беручи до уваги весь оптимізм, індивідуалізм і нововведення YOLO-економіки, зовсім не дивно, що її поява співпала з криптобумом, як в плані цінності, так і поширення. Оголення слабких місць сучасної економіки співпало з критикою традиційної фінансової системи, що стало останньою краплею для тих, хто досяг повноліття після фінансового краху 2008 року. Минуло трохи більше десяти років, і вже в 2021 році нетрадиційні фінансові інструменти всерйоз заявили про себе. Біткоін (BTC) піднявся до неймовірних 60 тис. доларів на тлі побоювань девальвації долара і інших фіатних валют. Почасти це пов’язано з великими вливаннями в крипту з боку всім відомих фінансових гігантів. Але YOLO-економіка не має нічого спільного з JP Morgan, Goldman Sachs або Citibank. За фактом, ми зараз говоримо навіть не про біткойн.

Нехай навіть це і всесвітньо відома криптовалюта, але саме альтернативні криптовалюти, альткойни, є справжніми зірками YOLO-економіки.

Підйом біткойнів був з радістю зустрінутий свого часу давніми прихильниками крипти, але для більшості дрібних інвесторів або звичайних людей, які намагаються поринути в світ криптовалют, як додатковий спосіб заробітку грошей, мають значення саме альткойни.

Читайте також:  Долар стає аутсайдером через коронавірус

Друга найбільша в світі криптовалюта Ethereum (ETH) штурмує нові висоти, і інші альткойни слідують за нею. Litecoin (LTC), Ripple (XRP), Monero (XMR), Pancakeswap (CAKE), Chainlink (LINK) і багато інших криптовалют знаходяться на піку. Очевидно, що біткойн вже недоступний для пересічних інвесторів через свою вартість, але YOLO-інвестори звертають свої погляди і на інші криптоактиви.

Нещодавно StormGain представила на своїй платформі лінійку нових альткойнів для цієї нової хвилі інвесторів, в яку увійшли 50 торгових інструментів, 3 індекси, а також пропозиції з кількох Койнів для мінімізації ризиків. Це істотно полегшує новим YOLO-інвесторам завдання по вибору найбільш перспективних альтернатив біткойну і швидкому створенню диверсифікованого портфеля.

Торгові інструменти

Поширення платформ є ключем до розвитку YOLO-економіки. Криптовалюти працюють в обхід банків і кордонів, наділяючи більшою владою простих людей. Спеціалізовані криптоброкери стали швидше, надійніше і зручніше. Тепер вони можуть похвалитися кращими бонусами і нововведеннями, розширюючись і залучаючи нових користувачів. Схильних до ризику інвесторів приваблюють високі коефіцієнти кредитного плеча, в той час як для обережних інвесторів впроваджуються криптоіндекси. З’являються нові функції, що дозволяють торгувати криптою без її безпосередньої покупки.

StormGain, до слова, не дивлячись на те, що вже може похвалитися низькою комісією і великим кредитним плечем, також запустила вбудований хмарний майнер біткойнів, щоб користувачі могли заробити BTC, поки вони зайняті торгівлею доступнішими альткойнами. Хмарний майнер StormGain – це унікальний інструмент, що не задіює в своїй роботі ресурси пристроїв користувачів. Якщо ви хочете спробувати цей новий спосіб майнингу біткойнів, реєструйтеся на StormGain. Процедура реєстрації займе всього кілька секунд, а використовуючи код “BONUS25”, ви отримаєте бонус у розмірі 25 USDT.

Криптоброкери, як StormGain, є рушійною силою YOLO-економіки. Оскільки вони надають доступ до крипторинку через смартфони і ПК, тепер ще простіше зробити свій перший крок до фінансової незалежності, просто натискаючи на кнопки, сидячи вдома і плануючи, як витягти максимум з нової економіки, яка сформується після завершення пандемії.

Безумовно, реалізація подібних амбіцій може бути пов’язана з певним ризиком, але чому б не ставити перед собою високі, часом, важко досягнути мети, як це робить Ілон Маск? Все змінюється, все можливо, і ми живемо лише раз!

Олександр Столичний
Олександр Столичний
Професійний підхід до інвестицій і біржової торгівлі. Незалежний аналітик. Вірить технічному аналізу більше, ніж новинам. Редактор "SellBuy"
spot_img
spot_img

Останні статті