додому Інвестиційні ідеї StormGain: чому варто обрати цей сервіс для торгівлі криптовалютою

StormGain: чому варто обрати цей сервіс для торгівлі криптовалютою

Біржа StormGain (СтормГейн): огляд торгової платформи, відгуки, інструкція по трейдингу криптовалютою

Один з головних етапів торгівлі криптовалютою – вибір біржі, яка буде зручною у користуванні, ефективною та надійною. На CoinMarketCap зареєстровано  більше трьохсот бірж, тому новачку важко проаналізувати їх усіх. Швидше за все він обере найбільш відому та ту, яка є лідером процентних ставок для криптотрейдерів. StormGain дійсно є серед перших місць у рейтингу аналітичного сервісу CoinMarketCap, адже пропонує достатньо вигідні умови для торгівлі.

Офіційний веб-сайт — stormgain.com

А ще саме її авторитетний бізнес-журнал “The European” найменував кращим вибором для криптотрейдингу у 2020-ому році. До того ж ця біржа є членом Асоціації Blockchain, що також підтверджує надійність.

StormGain (укр. СтормГейн) — це криптовалютна біржа для спотової і ф’ючерсної торгівлі. Підтримує роботу з фіатними грошима (кредитними і дебетовими картами будь-яких банків). Команда Sell&Buy підготувала для вас детальний огляд можливостей даної площадки.

Історія створення та послуги, що надаються біржою

StormGain функціонує з 2019 року. Саме тоді був створений такий ресурс, що працює практично у всіх країнах Європи, Азії та Південної Америки. Громадяни Сполучених Штатів Америки, Японії та деякі африканські країни, на жаль, не можуть ним користуватися.

Основна функція StormGain – торгівля криптовалютою, тому біржа дає можливість проводити операції більш ніж тридцятьма різними валютами, в тому числі такими популярними: Bitcoin (біткойн), Ripple, Eos, Ethereum, Stellar, Monerо. І це зовсім не повний їх перелік.

Послуги, що надаються біржою, наступні:

 • Придбання та обмін криптовалют;
 • Маржинальна торгівля з мультиплікатором. Тут він доступний до 200х, тоді як інші торгові платформи пропонують лише до 100х.
 • Реферальна програма, в якій користувач ресурсу отримує 15% комісії від клієнтів, що почали працювати після його запрошення;
 • Бонусна система;
 • Депозитна програма;
 • 6 гаманців криптовалюти.

І всім цим можна скористатися на власній торговій платформі сервісу, який, до речі, є і мобільному варіанті, і у варіанті для персонального комп’ютеру. Додаток легко скачати незалежно від операційної системи телефону.

Основні переваги StormGain

Перш ніж починати роботу на біржі StormGain, кожен криптотрейдер захоче дізнатися, чому варто обрати саме її. Аргументів для цього достатньо:

 1. Одні з найнижчих комісій на ринку. На ресурсі зафіксовано від 0,095 % до 0,25 % за одну позицію. Розмір залежить від вибраної торгової пари, але у будь-якому випадку така плата зовсім невисока.
 2. Програма лояльності, яка дійсно може зацікавити. До прикладу, користувачі з великим депозитом або ті, що часто торгують великими об’ємами, можуть отримати знижку на торгову комісію чи обмін валюти. Також для них доступний бонус на наступний депозит і проценти на той депозит, що якраз діє.
 3. Якісні інструменти управління ризиком – індикатори, графіки.
 4. Наявність мобільного додатку для можливості постійного доступу для платформи і успішної торгівлі криптовалютою.
 5. Просте використання сервісу, як для професіоналів трейдінгу, так і новачків.

Як зареєструватися на біржі StormGain

Реєстрація на сервісі StormGain настільки проста, що займе це всього кілька хвилин. І це також можна назвати одною з переваг біржі. Щоб зареєструватися, необхідно заповнити спеціальну форму.

Після цього на пошту буде відправлено сповіщення, що акаунт створено. Варто включити подвійну автентифікацію за допомогою СМС. Це дозволить захистити обліковий запис, адже платформа не сповіщає про вхід в нього або спробу ввійти. І це такий невеликий мінус.

Після створення акаунту необхідно підтвердити облікові дані, а також електронну пошту та телефон. Тільки після цього можна буде поповнити рахунок.

Поповнення рахунку: особливості

Торгівля на StormGain можлива лише за допомогою криптовалюти, тому маючи її, легко поповнити рахунок. До речі, стабільною валютою біржі вважається Tether, що по курсу дорівнює 1 американському долару і позначається USDT.

Для поповнення рахунку не обов’язково мати уже готову криптовалюту. Як варіант підійде банківська карта, якою можна скористатися прямо через інтерфейс сервісу. Для цього достатньо вибрати необхідний варіант, суму та спосіб оплати. При цьому варто пам’ятати, що є обмеження: не більше 20 000 євро чи доларів при використанні кредитної карти.

Зазвичай при поповненні рахунку комісія не оплачується. Виняток платіжні системи Simplex (5 % або 10 доларів) та Koinal (4 %).

Для початку торгівлі трейдеру необхідно мати не менше 50 USDT, а мінімальний об’єм угоди складає 10 USDT.

Заробіток на депозиті

З 28 жовтня 2019 року користувачі StormGain, що мають на рахунку більше 100 USDT, отримують відсотки за депозитом. Спосіб є безризиковою інвестицією, яка приносить прибуток в розмірі 10% річних.

Що зробити, щоб отримати прибуток:

 • Завантажити на iOS або Android мобільний додаток StormGain або зареєструвати на веб-сайті.
 • Подати заявку на участь в програмі.
 • Поповнити рахунок мінімум на 100 USDT.
 • Отримувати регулярний відсотковий дохід.

Виведення коштів

Щоб вивести депозит, достатньо перевести криптовалюту з гаманця на StormGain на будь-який інший. Для Європи також є можливість виведення його на банківський рахунок. Незалежно від обраного варіанту мінімальна сума має бути 50 USDT. Також доведеться оплатити комісію.

Якими інструментами можна скористатися на біржі

Як і більшість валютних бірж, StormGain також дає можливість користуватися різними інструментами для технічного аналізу та управління ризиком:

 • Налаштовувані графіки криптовалют, які трейдери можуть створювати відносно своїх потреб. Серед варіантів є прості графіки, бари, японські свічки;
 • Таймфрейми. Обрати можна і хвилинний, і денний, і тижневий, і місячний;
 • Осцилятори, трендові індикатори, індикатори волативності;
 • Індикатори настрою трейдерів, що дозволяють слідкувати за іншими учасниками торгів, а також зрозуміти, який з трендів зараз є лідером ринку криптовалюти;
 • Торгові сигнали, що допомагають знайти найбільш цікаві можливості для створення угод. До речі — їх точність інколи досягає 70%!

Демо-рахунок

Для новачків біржа пропонує відеоуроки та демо-версію свого сервісу. Рахунок в такому випадку відкривається автоматично, а користування ним безкоштовне. Такий варіант дозволяє зрозуміти, чи підходить платформа для торгівлі, на які нюанси слід звернути увагу і найголовніше – чи готовий трейдер починати торгівлю криптовалютою.

Демо-рахунок на StormGain активується натисканням перемикача в меню профілю.

Переключившись на демонстраційний рахунок, ви отримуєте 40 000 віртуальних USDT і можете повноцінно використовувати функціонал торгового терміналу – купувати, продавати і обмінювати валюти.

Безпека та конфіденційність

Наскільки безпечний сервіс, однозначно цікавить всіх. StormGain в цьому плані дійсно надійна біржа.

По-перше, тут можна зберігати валюту на холодних гаманцях, що відключені від мережі, тобто недоступні для хакерів.

По-друге, є можливість двофакторної автентифікації, коли при кожному вході на телефон приходитиме одноразовий пароль. Його необхідно буде ввести, щоб потрапити у свій обліковий запис або вивести кошти з рахунку.

Чи радимо ми StormGain?

Отже, StormGain – це не тільки зручний варіант для торгівлі криптовалютою, а й безпечний варіант. Проект молодий, але є дуже перспективним, з непоганим функціоналом, можливістю поповнення рахунку з карти і багатьма іншими особливостями. Особливий інтерес викликає функція отримання пасивного доходу з грошей, що зберігаються на балансі (чому б і ні?).

Крім того, біржа має впливових партнерів (ФК «Newcastle United», ФК «Лаціо» ) та публікації в солідних інтернет-виданнях, а також всі необхідні ліцензії на діяльність.

ЗРОБІТЬ ДЕПОЗИТ І ОТРИМАЙТЕ WELCOME-БОНУС 25 USD-T
Використовуйте промокод “BONUS25

Posting....
Exit mobile version