StormGain запускає ісламські рахунки без свопів

📊 Новини компаній

Платформа StormGain оголосила про запуск ісламських рахунків. Завдяки цьому клієнти, які сповідують іслам і бажаючі зануритися в етичний трейдинг, який не суперечить їхнім релігійним переконанням, зможуть скористатися всіма перевагами світу криптовалюти.

У чому особливість ісламських рахунків?

Релігійні приписи ісламу накладають заборону на рибу (лихварство) або гарар (азартні ігри). Ісламський рахунок – це торговий рахунок, який відповідає законам ісламу. Тому ісламський рахунок на StormGain звільнений від свопів і не передбачає нарахування процентів або будь-яких комісій за перенесення позицій на наступний день.

Питання про допустимість криптовалюти в ісламській банківській філософії обговорювалося багатьма шанованими вченими. Спочатку був присутній скепсис щодо цієї нової технології. Однак, у міру розширення розуміння феномену криптовалюти, першопрохідці ісламського світу спробували створити технології, які б апріорі не суперечили законам шаріату. Крім того, ісламські банківські експерти також визнали, що блокчейн і криптовалютні технології можуть стати інструментами розширення прав і можливостей мусульман, особливо в тих районах, де традиційні банківські послуги недостатньо розвинені або суперечать переконанням мусульман. В даному контексті криптовалюти можна розглядати, як прийнятний феномен, відповідний принципам маслаха (суспільний інтерес).

Краща криптовалютна платформа в світі

В основі філософії StormGain лежить ідея про те, щоб зробити інвестування в криптовалюта простим і доступним для кожного, і співтовариство відкрито для клієнтів будь-яких віросповідань і способу життя. Відтепер клієнти, які сповідують іслам, також можуть скористатися унікальними перевагами платформи StormGain. Сюди входить і зручний, відзначений нагородами інтерфейс програми, доступного як через сайт, так і з мобільного телефону, і доброзичлива і завжди готова прийти на допомогу клієнтська підтримка, і безпечні вбудовані кріптокошелькі для зберігання активів, і безвідсоткове кредитне плече до х300 для найпопулярніших кріптовалютних пар.

Відкрити ісламський рахунок на платформі StormGain можна тут . Звертаємо вашу увагу, що клієнти, які вже реєструвалися на платформі зі звичайним обліковим записом, не можуть відкрити ісламський рахунок.

Читайте також:  Інвестиційна ідея - DuPont (#DD)

Вікторія Тарнова
Вікторія Тарнова
Прихильник довготривалих торгів та надійних стратегій. Незалежний аналітик. Вважає криптовалюти меккою для інвестора. Редактор "SellBuy"
spot_img
spot_img

Останні статті