Технічні індикатори сформували сигнал на покупку біткоіна. Buy the deep, а то запізнишся

Одна з мудростей криптовалютних інвесторів говорить: «купуй, коли купувати страшно». Зараз саме такий момент.

Індекс страху і жадібності, реєструючий настрій учасників криптовалютного ринку, впав на найнижчий рівень за останній рік і досяг 31 пункту, що відповідає значенню «страх». Останній раз такий настрій на ринку спостерігався 29 квітня 2020 року – в той день біткоін виріс на 16%, з $ 7 700 до майже $ 9 тис.

Індекс Crypto Fear & Greed. Джерело: alternative.me
Динаміка індексу страху і жадібності протягом року. Джерело: alternative.me

Індекс відносної сили (Relative Strength Index, RSI), що визначає ймовірність зміни тренда, опустився на денному графіку біткоіна нижче 32 пунктів, що вказує на сильну перепроданність активу. Останній раз RSI приймав такі значення в березні 2020 року під час Коронавірусного обвалу ринку, що став початком його V-образного відновлення.

Індекс RSI на 1-денному графіку біткоіна. Джерело: Bitstamp

Нарешті, коефіцієнт прибутку (Spent Output Profit Ratio, SOPR), що відслідковує профіт, отриманий в результаті продажу активу, впав нижче 1. Це означає повне перезавантаження індикатора, що вказує на завершення продажів, і відкриває шлях для нового зростання. В останній раз перезавантаження SOPR сталася 1 березня поточного року, після того, як біткоін опустився нижче $ 45 тис. Це призвело до ралі, яке підняло ціну до нового історичного максимуму $ 61 тис.

Динаміка індикатора SOPR. Джерело: Glassnode
Перезавантаження індикатора SOPR. 1-денний графік біткоіна

Таким чином, індекс страху і жадібності, індикатори RSI і SOPR свідчать про високу ймовірність відновлення бичачого ралі, що можна розглядати як сигнал на покупку біткоіна. Але це, звичайно ж, не фінансова порада.

Читайте також:  Продавайте зараз, у середу ФРС підніме ставки і вже буде пізно – Bank of America
Вікторія Тарнова
Прихильник довготривалих торгів та надійних стратегій. Незалежний аналітик. Вважає криптовалюти меккою для інвестора. Редактор "SellBuy"
spot_img

More articles

spot_img

Останні статті