Скачати “Технічний аналіз – нова наука” Томас Демарк в PDF, Doc

Книга «Технічний аналіз – нова наука» (The New Science of Technical Analysis) – дітище талановитого фінансиста, одного з найбільш шанованих фахівців в області валютного трейдингу та інвестицій Томаса Демарка. Його робота розповідає особисту історію успіху і розкриває секрети технічної аналітики.

Опис книги «Технічний аналіз – нова наука»

Популярність технічного аналізу зростає з кожним роком.

Сучасні трейдери мають в своєму розпорядженні хорошу техніку, недорогі програми для роботи – все це допомагає фахівцям домагатися успіху і успішно заробляти гроші. Але ринок схильний до змін, і, щоб не залишитися позаду, люди змушені вдосконалювати свої знання та оперативно реагувати на блискавичні нововведення в системі. В цьому і допоможе видання «Технічний аналіз – нова наука», яка відкриває ринок з іншого боку.

Використовуючи унікальні авторські методики, Томас Демарк перетворює стандартний технічний аналіз в новий вид науки, тим самим створює успішний торговий інструмент, який можна застосовувати на будь-якому ринку – товарному, валютному, фондовому. Оригінальний підхід автора створювався і вдосконалювався не одне десятиліття – він ретельно вивчив і доповнив технічний аналіз, який використовується трейдерами по всьому світу. Своїми напрацюваннями та порадами Томас Демарк ділиться з широкою аудиторією в книзі «Технічний аналіз – нова наука», яка є не тільки теоретичним, а й практичним посібником.

У книзі розповідається про лінії тренду, корекції, описуються стану перекупленності і перепроданості. Томас Демарк міркує про хвильовий аналізі, накопиченні і розподілі, що ковзають середніх значеннях. Автор розповідає про власний індикаторі Секвента, який дозволив відмовитися від класичної теорії циклів, говорить про розриви цін, швидкості змін, вчить прогнозувати денні діапазони цін. Окремі глави в виданні «Технічний аналіз – нова наука» присвячені акціях і опціонах. Також автор описує цінові моделі «Вальдо», названі на честь персонажа популярного мультфільму.

Завантажити книгу «Технічний аналіз – нова наука»

  • Безкоштовно скачати книгу «Технічний аналіз – нова наука» в форматі pdf можна на сайті електронної бібліотеки klex.
  • Завантажити книгу і читати Томаса Демарк «Технічний аналіз – нова наука» безкоштовно в форматі doc можна на сайті e-reading.

Відгуки і цитати про книгу

Передмову до книги Томаса Демарк склав Джон Дж. Мерфі, фахівець з технічного аналізу новинного фінансового телеканалу CNBC і глава консультаційної компанії JJM Technical Advisors Inc. Він оцінює важливість ідей автора і зазначає:

«Демарк по-новому переосмислює традиційні методи і пропонує цілий ряд своїх власних розробок».

Мерфі вважає, що матеріал автора точний і навчений, завдяки цьому він розширює межі технічного аналізу і просуває його на новий рівень:

«У світлі безпрецедентної уваги, яка приділяється сьогодні технічного аналізу, книга є вкрай потрібною і своєчасною».

Сам автор у своїй роботі звертається до читачів, які живуть в колишньому СНД. Він упевнений, що унікальні методи, які спочатку призначаються для західних ринків, допоможуть досягти відчутних успіхів і заробити непогані гроші:

«Людська натура, страх програшу і жага виграшу не знають мовних і культурних кордонів. Мої ринкові моделі ідеально враховують ці фактори і дозволяють безпомилково визначати області з максимальним і мінімальним ризиком ».

Принципи торгівлі Томаса Демарка

У книзі «Технічний аналіз – нова наука» Томас Демарк розповідає про основні принципи, яких він сам дотримується у своїй роботі. Йому вдалося сформулювати їх внаслідок тривалого процесу самоосвіти і вивчення ринку. Ось деякі з них:

  • Переважна частина фінансових аналітиків упевнена, що справжнє підвищення цін супроводжується підвищенням обсягу торгівлі, але це не завжди так.
  • Систему рівнів підтримки і опору допустимо застосовувати на фондовому ринку. Винятки становлять ринки ф’ючерсів.
  • Якщо трейдер спостерігає короткострокову цінову западину, можна легко прогнозувати ймовірність підвищення цін на наступний день.
  • Якщо в один з днів обсяг торгівлі переважає над попереднім співвідношенням між рівнями обсягу і відкритого інтересу, варто очікувати, що напрямок ціни може змінитися.
  • Багато фахівців не звертають уваги на важливість певних днів тижня, місяця або року для вибору моменту входу в ринок і виходу з нього. Однак це далеко не випадковий зв’язок.
Читайте також:  Євро отримує удар від ЄЦБ

Про автора – Томас Демарк

Томас Демарк народився в 1947 році. У 1972 закінчив Університет штату Вісконсін, отримавши вищу економічну та юридичну освіту. Відразу після цього майбутній легендарний трейдер вступив на роботу в велику інвестиційну фірму National Investment Service. Демарк почав практикувати самостійно, до 1973 року йому вдалося розробити унікальні системи аналізу ринку. У 1978 році компанія, в якій працював Томас, сформувала для нього окрему філію, а в 1982 році фінансист заснував власну компанію DeMark Investment Advisory.

Трейдер займався консалтингом, активно спекулював і управляв активами великих клієнтів, серед яких були Джордж Сорос, Білл Гейтс, банк Goldman Sachs і інші відомі особистості та компанії. У 1988 році трейдер став віце-президентом корпорації Paul Tudor Jones. Щоб відкрити світу свої ідеї та напрацювання, трейдер заснував інвестиційно-аналітичну компанію Omega Advisors. Сталося це в 1994 році, в цей же час вийшла його перша книга, присвячена технічного аналізу.

Через новизну запропонованих ним ідей Демарк оформив патент.

У 1995 році Демарк створив ще одну фірму – Market Studies, після чого почав писати і публікувати статті і замітки про розроблені індикатори, поширюючи видання книги і просуваючи свої ідеї в маси. Приблизно в цей же час він почав входити в світ великого трейдингу – Томас брав участь в різних фінансових телепередачах і заходах, про нього почали говорити, фахівці стали користуватися принципами торгівлі та системами трейдера. У 2011 професійне співтовариство визнало Демарка кращим аналітиком року.

Стаж трейдера на сьогоднішній день – більше 40 років, але він до цих пір продовжує займатися трейдингом і управлінням своїми фірмами. Демарк очолює компанію DeMARK ANALYTICS (нова назва Market Studies), створює і просуває нові індикатори, навчає і проводить консультації. Також трейдер є головним доповідачем міжнародної асоціації MTA. Розроблені ним методи використовуються великими інвесторами, інвестиційними компаніями і банками.

“Будь-яка криза — це нові можливості”.
© Вінстон Черчилль

Тисни інвестувати — не втрачай можливості заробити!

Вікторія Тарнова
Прихильник довготривалих торгів та надійних стратегій. Незалежний аналітик. Вважає криптовалюти меккою для інвестора. Редактор "SellBuy"
spot_img

More articles

spot_img

Останні статті