Інвестиційна ідея – Under Armour (#UAA)

💡 Аналітики з Cowen рекомендують придивитися до одного з брендів спортивного одягу з США.

✅ Under Armour (#UAA) – американська компанія, виробник спортивного та повсякденного одягу і взуття.

🎯 Цільова ціна від Cowen – $ 31, потенціал зростання + 47%

⚡️ Каталізатори зростання:

• Вартість акцій знизилася на 20% з моменту, як вони продемонстрували відмінну динаміку після виходу звіту з чудовими показниками, що перевищують консенсус-прогноз. На сьогоднішній день існує відмінна точка входу!

• Причиною слабкої динаміки могли стати низькі темпи зростання маржі бізнесу. У 2021 році зростання рентабельності склало 5% в Північній Америці і 27% на міжнародному ринку. Однак в Cowen вважають, що чинний стратегічний маркетинг, оптимізація ланцюга постачань і більш ефективне управління капіталом дозволять компанії істотно збільшити маржинальність бізнесу вже в найближчому майбутньому.

• Уже зараз операційна маржа демонструє зростання з 6.5% у 2018 році до 8.9% у 2020 році. Зростання продажів в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні поряд зі збільшенням продажів безпосередньо споживачам, як очікується, ще більше підвищить маржу.

• 3 серпня – компанія представить звіт за другий квартал 2021 року. Аналітики очікують побачити зростання виручки до $ 1.2 млрд. Прибуток на акцію на їхню думку складе близько $ 0.05. Якщо Under Armour продемонструє сильніші результати, це стане драйвером для подальшого зростання.

Ризики:

• Сильна залежність фінансових показників компанії від динаміки продажів в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні може ускладнити досягнення цільової ціни.

Читайте також:  Під час локдауну попит на крипту в пошуках фінансової свободи спричинив формування «YOLO-економіки»

• В даний час цей регіон забезпечує більшу частину валового прибутку компанії, однак геополітична напруженість і посилення китайського націоналізму можуть погіршити становище компанії на азіатському ринку. Оскільки акції значно впали за такий короткий період часу, можливо, цей ризик уже відображений в ціні.

📊 Фундаментальні показники:

• Ринкова капіталізація: $ 9.14 млрд
• fwd P / E = 41.21х
• P / S = 1.9х

💎 Акції компанії Under Armour мають хороший потенціал для зростання. Каталізатором для реалізації цього потенціалу може послужити публікація сильного фінансового звіту за підсумками першого півріччя. На наш погляд, цей сценарій виглядає цілком імовірним, оскільки фактичні показники компанії обганяють консенсус-прогноз вже 4 квартали поспіль.

Вікторія Тарнова
Вікторія Тарнова
Прихильник довготривалих торгів та надійних стратегій. Незалежний аналітик. Вважає криптовалюти меккою для інвестора. Редактор "SellBuy"
spot_img
spot_img

Останні статті