Додому Інвестиційні ідеї 3 причини інвестування в Tesla!

3 причини інвестування в Tesla!

2759

Ситуація з Tesla зараз (онлайн), Прогнози і Характеристика

Ключові фактори для торгівлі активом

Чи є умови для інвестування?

Компанія Tesla, з недавніх пір стала найціннішим автовиробником в США за ринковою капіталізацією, підтвердила свій статус, опублікувавши четвертий поспіль квартал з прибутком. І це на тлі пандемії, коли інші автовиробники показують найсильніші збитки. Ці показники дають право компанії потрапити в престижний індекс S&P 500, що ще сильніше вплине на попит акцій з боку фондів.

Tesla проведе спліт акцій 5 до 1. Тепер вони стануть доступнішими

Після закриття торгів 28 серпня 2020 року, кожен акціонер отримає дивіденди в розмірі чотирьох додаткових звичайних акцій на кожну приналежну йому папір. 31 серпня торги почнуться вже з урахуванням дроблення, розповіли в Tesla.

На тлі цієї новини 11 серпня акції компанії подорожчали більш ніж на 6%.

З початку 2020 року папери Tesla виросли в ціні майже на 300%, що робить їх придбання недосяжним для деяких інвесторів. «У період, коли апетит до акцій і електротранспорту в цілому продовжує набирати обертів, я думаю, це розумний крок», – сказав Bloomberg аналітик компанії Wedbush Ден Айвс.

ІнструментСимволДата
старту
Дата
закінчення
ПрогнозЦіна
Tesla MotorsTSLA30-07-202030-10-2020В ріст2200.00

Компанія Tesla Inc., раніше відома під назвою Tesla Motors, була створена в 2003 році. Засновниками цього американського автовиробника є: Ілон Маск, Джей Бі Штробель, Мартін Еберхард і Марк Тарпеннінг. Компанія займається випуском електромобілів, а також розробкою новітніх інженерних рішень, пов’язаних зі зберіганням електричної енергії.

Прогнози зростання цін акцій компанії обумовлені збільшенням популярності серед покупців екологічних автомобілів, обладнаних електричними силовими установками, які випускаються під брендом цього автоконцерну.

Курс Tesla (онлайн) за сьогодні і за весь час – Живий графік

Вартість акцій Tesla на NASDAQ – Графік курсу онлайн

Технічне обґрунтування

Купуємо при зниженні ціни в область підтримки $1345 за акцію.

Фундаментальне обґрунтування

Tesla зовсім скоро зможе потрапити в індекс S&P 500, що створить необхідність з боку різних фондів включити її акції в свої ETF, як складову індексу. Це означає, що з’явиться нова рушійна сила для зростання акцій.

Четвертий квартал поспіль Tesla показує прибуток, незважаючи на складне час для всієї галузі і будівництва 2-х нових заводів. Це говорить про фінансової стійкості компанії, якої так не вистачало для багатьох інвесторів, що б повірити в Tesla.

Розширення виробництва: Tesla має хороший попит, як в США, так і в решті світу. Нові заводи в Німеччині та Китаї дозволять істотно наростити виробництво вже в цьому році, а новий завод в Техасі, розширить виробничу лінійку компанії відкриваючи нові ніші в автомобільному бізнесі.

Тікет на фінансових ринках — TESLA / TSLA

Інвестиційний план

ПараметриКонсервативнийПомірнийАгресивний
Депозит500500500
Ціна відкриття134513451345
Lot0.01
Stop Loss1045.00
Take Profit2200.00
Дохідність, %240%
Ризик, %100%

“Будь-яка криза — це нові можливості”.
© Вінстон Черчилль

Тисни інвестувати — не втрачай можливості заробити!

Оновлено: Результати інвестування +68.18%

Дзвоніть та звертайтесь до нас:

ForexClub, Львівська філія

Трейдер-аналітик: Ольга Онуфрик
тел. +38 067 620-22-33

Трейдер-аналітик: Вячеслав Нічик
тел. +38 067 620-11-55

м.Львів, вул. Гнатюка 12а,
БЦ “RIUS”, офіс 501