додому Інвестиційні ідеї XRP повернув собі бичачий імпульс і взяв мету на рівні $2

XRP повернув собі бичачий імпульс і взяв мету на рівні $2

Після відскоку від підтримки, встановленої на рівні $1, за останні 24 години XRP виріс на 17%. Це відновлення відбулося одночасно з поверненням bitcoin вище $ 50 000 і ралі Ethereum вище $ 2500. На момент написання статті XRP торгувався на рівні $ 1,4, перебуваючи під впливом бичачої моделі падаючого клина.

Чотиригодинний графік показує формування надзвичайно бичачої моделі. Зверніть увагу, що падаючий клин формує спадний тренд. Дві лінії тренда сходяться, утворюючи патерн, поєднуючи нижні максимуми і верхні мінімуми.

У міру того, як розрив між лініями звужується, актив наближається до прориву. Зазвичай остаточний підйом відбувається, коли ціна долає опір верхньої лінії тренда. XRP, наприклад, знаходиться в середині прориву, відскакуючи від підтримки на рівні $ 1.

Зараз бики шукають підтримку вище $ 1,4, що дозволить їм зосередитися на максимумах в $ 1,5 і ближче до $ 2. Найближчий потенціал зростання обмежений опором на рівні 100 простих ковзних середніх (SMA). У разі пробою XRP зіткнеться з рештою перешкод на шляху до $ 2.

Крім прориву клина висхідний тренд XRP підтримувався індикатором сходження розбіжності ковзаючих середніх (MACD). Індикатор повернувся на позитивну територію, а лінія MACD (синя) перетинає сигнальну лінію. Якщо технічна картина не зміниться, висхідний тренд збережеться протягом наступних сесій.

Індекс відносної сили (RSI) також підтверджує висхідний тренд після поступового відновлення з області перепроданості. Прорив в область перепроданості викличе появу більшої кількості ордерів на покупку, що додасть попутного вітру для зростання до $2. Готуймося! 😀

Денні рівні XRP

  • Спотова ставка: $ 1,4
  • Тренд: бичачий
  • Волатильність: висока
  • Підтримка: 50 SMA на чотиригодинному графіку, $ 1,12 і $ 1
  • Опір: 100 SMA, $ 1,5 і $ 2

Posting....
Exit mobile version