Додому Інвестиційні ідеї Золото має хороший потенціал

Золото має хороший потенціал

1990

Ціна золота зараз (онлайн), Характеристика.

Ключові фактори для торгівлі активом.

Золото відкотилося назад від недавніх максимумів, але його явно передчасно скидати з рахунків. Ризики для високоприбуткових активів зберігаються. Більш того, чим вище підніметься фондовий ринок, тим активніше він буде падати. І інвесторам потрібні активи, здатні захистити їх від надмірних втрат.

ІнструментСимволДата
старту
Дата
закінчення
ПрогнозЦіна
GoldGold25-03-202125-04-2021Buy1880

Цікавий факт. У 1933 році в США почалася масова конфіскація готівкового золота в злитках і монетах, яка тривала до 1936 року. Це відбувалося в рамках протидії дефляції, і повинно було підстьобнути економіку Сполучених Штатів вийти з кризи. Була можливість добровільно обміняти дорогоцінний метал за готівку за курсом $ 20,66 за унцію. Після завершення цієї акції, ціна на золото піднялася до $ 35 за унцію.

Прогноз ціни на золото на сьогодні онлайн

Прогноз цін на золото складений на основі 20 індикаторів технічного аналізу на чотирьох різних таймфреймів. Найсильніша сигнал АКТИВНО КУПУВАТИ і АКТИВНО ПРОДАВАТИ. Ми рекомендуємо не брати до уваги інші, більш слабкі прогнози.

Вартість золота на біржі онлайн – Живий графік

Ціна золота на біржі (онлайн):

Технічне обґрунтування

Купуємо Gold при зниженні ціни в область підтримки 1705.

Фундаментальне обґрунтування

Золото найближчим часом залишиться захисним активом. Ця роль буде зростати в міру того, як Центробанки продовжать без обмежень друкувати гроші, які на цьому тлі втрачають свою купівельну спроможність.

Читайте також:  3 причини інвестування в Tesla!

Поточне зростання фондового ринку обумовлене вливаннями ліквідності з боку Центробанків, а не силою економіки регіонів. Рано чи пізно це призведе до різкого обвалу високоприбуткових активів.

За підсумками останнього засідання ФРС США, Джером Пауелл зберіг “м’який” настрій. Він зазначив, що регулятор поки не готовий до згортання програми купівлі активів. Це означає, що міхур продовжить роздуватися. Поточна корекція золота – хороший момент для покупки.

Тікет на фінансових ринках — GOLD

Інвестиційний план

ПараметриКонсервативнийПомірнийАгресивний
Депозит500500500
Котирування170517051705
Мультиплікатор
(для Libertex)
4816
Дохідність, $200400800
Ризик, $125250500

Інвестуй, не втрачай можливості заробити на коливаннях!

“Будь-яка криза — це нові можливості”.
© Вінстон Черчилль