Додому Загальне 5 порад новачкам для успішної торгівлі на Форексі

5 порад новачкам для успішної торгівлі на Форексі

627

Отримати швидкий прибуток на Форексі з мінімальним депозитом – нелегко, особливо якщо ви новачок у фінансових питаннях. Для цього потрібне хороше програмне забезпечення, надійна брокерська компанія. Але і цього недостатньо. Є ще декілька важливих моментів, знаючи які, можна примножити свій депозит і відкривати успішні угоди з перших же днів на Форексі.

 Дехто вважає, що для роботи на валютній біржі важливо мати економічну освіту, але насправді достатньо лише пройти базовий курс торгівлі, освоїти способи аналізу ринку. А ще ми підібрали п’ять рекомендацій, що дозволять успішно розпочати заробляти на Форексі.

 Рекомендація № 1: скористайтеся стартовими бонусами

Не всі трейдери про це знають, тому рідко використовують, але більшість брокерських компаній дають своїм клієнтам торгові бонуси за перше поповнення депозиту. Обов’язково ними скористайтеся, адже тоді стартовий капітал більший і дозволяє торгувати вищими лотами. Відповідно маючи більше грошей, можна отримати більше прибутку. Щоправда, вивести ці бонуси не можна до тих пір, поки трейдер не отримає прибуток в кілька разів перевищуючий їх. І ще: не варто забувати, що вищі лоти – це і більший ризик, тому використовувати бонуси необхідно максимально продумано.

Рекомендація № 2: використовуйте скальпінг-стратегії при торгівлі

 Скальпінг-стратегії – прерогатива нетерплячих трейдерів, що вибирають короткострокові торгівельні операції. Такий стиль торгівлі вважається агресивним і дозволяє заробляти в межах цінового коридору. Особливість скальпінгу – в отриманні швидкого прибутку, адже відкриття угод відбувається на швидких коливаннях цінових показників.

Читайте також:  Основні способи отримання прибутку брокерськими компаніями

Рекомендація № 3: розмір кредитного плеча має значення

Кредитне плече – важлива складова торгової стратегії, але водночас вона може, як збільшити прибуток, так і зменшити його. Що більше плече, то вищі торгові ризики, тому дуже важливо підібрати оптимальний варіант. Він дозволить працювати з вибраними лотами на Форексі з мінімальним ризиком.

 Рекомендація № 4: ризик- та мані-менеджменти – маст хев трейдера

Зробити торгівлю на Форексі прибутковою допоможе дотримання стратегії управління депозитом. Для цього потрібно правильно розрахувати лоти та ризики, щоб захистити капітал від будь-яких небезпек. Варто використовувати мані-менеджмент, встановлювати стоп-ордери. Таким способом можна мінімізувати збитки при програних угодах.

Рекомендація № 5: слідкуйте за спредами

 Брокерські компанії на Форексі заробляють на спредах, тому для трейдера дуже важливо вивчати їх розмір. Саме це дозволить зробити мінімальною вартість комісії при відкритті угоди. До речі, не забувайте, що спред нараховується від розміру лота, а не капіталу трейдера. Обирайте валютні пари, що мають фіксовану плату, коли ринок волатильний, і плаваючу, коли він у флеті. Така гнучкість дозволить мінімізувати витрати на відкритті контрактів.