Додому Загальне Основні особливості, плюси та мінуси мобільного трейдингу

Основні особливості, плюси та мінуси мобільного трейдингу

563

Щоб стати успішним у торгівлі на валютному ринку Форекс, варто бути не тільки досвідченим та вмілим, а і залишатися постійно на зв’язку. Трейдер, у якого часті проблеми з комп’ютером, де встановлена програма, не матиме стабільних результатів. Раціонально мати під рукою резервний доступ до торгового терміналу, що допоможе максимально попередити виникнення форс-мажорів. Саме мобільні пристрої, які є зараз у всіх, легко вирішують це питання.

 Смартфон чи планшет з доступом до інтернету  – оптимальні гаджети для роботи в мобільному трейдингу. Встановивши на них саме мобільну версію, що робиться дуже легко, можна завжди бути на зв’язку. Звичайно, стаціонарне програмне забезпечення більш зручне та функціональне у використанні, але як резервний варіант мобільна версія Форекс досить популярна

 Які є способи мобільної онлайн торгівлі на Форекс

 Використовуючи смартфони та планшети, можна здійснювати торгівлю на валютному ринку кількома варіантами:

  • Мобільні додатки;
  • Онлайн-версія терміналу, що по суті є майже стаціонарною програмою;
  • VDS-сервер.

Спробуємо більш детально розібрати кожен з них.

Мобільні додатки

 Один із найбільш популярних варіантів, адже мобільна платформа доступна кожному. Для телефонів на операційній системі Android в каталозі PlayMarket легко знайти мобільні версії валютного ринку. Для телефонів на IOS подібні варіанти є в AppStore. До речі, там є не тільки такі популярні платформи, як MetaTrader, Thinkorswim, але і програмне забезпечення, яке пропонують самі брокери.

Торгівля на біржі з використанням мобільних додатків проста, але водночас дуже обмежена. Фактично біржовий гравець має можливість лише закрити чи відкрити позицію. Функціонал більш ніж спрощений, проте часто у форс-мажорних ситуаціях він може врятувати. А найголовніше – це його доступність практично усюди: в дорозі, на вулиці, вдома чи навіть на роботі, коли доступу до стаціонарного програмного забезпечення немає.

Читайте також:  Розбираємось з поняттям індикаторів Форексу

 Онлайн-версія

Щоб отримати доступ до свого торгового терміналу не обов’язково скачувати та встановлювати софт. Багато дилінгових центрів дають можливість трейдером заходити на ресурс, просто відкриваючи сторінку в браузері. Для можливості торгівлі достатньо буде лише ввести логін та пароль. Цей варіант зручний тим, що онлайн-версія доступна на будь-якому пристрої. Заходити на торговий акаунт можна і з комп’ютера, і з телефона чи планшета.

 Звісно, в цьому випадку функціонал теж не буде настільки широким, як в програмному забезпеченні, але його цілком достатньо, щоби оперативно вивчити графіки. Це особливо актуально при відсутності доступу до основних інструментів.  Використовувати онлайн-версію постійно не раціонально, але як заміна вона цілком підходить.

Оренда VDS-сервера

 Ще одним варіантом доступу до торгового терміналу без використання стаціонарного програмного забезпечення є оренда VDS-сервера. Оплативши за нього,  трейдер отримає віддалений доступ до торгового терміналу, який встановлений на віртуальній машині. Можна навіть обрати операційну систему. Провайдер, що пропонує послуги хостингу, гарантує безперебійність роботи серверу і можливість зайти в інтернет, де б не знаходився клієнт. Налаштувати доступ можна з будь-якого пристрою, підключеного до мережі.

 Мобільний телефон та планшет також можна підключити до VPS/VDS. Для цього достатньо скачати спеціальний додаток. Використовуючи його, трейдер має доступ до широкого функціоналу MetaTrader 4 і можливість використовувати в своїй роботі технічний аналіз. Особливо актуальний такий варіант мобільного трейдингу для тих біржових гравців, які користуються послугами автоматичних радників або мають стоп-ордера, працюючі на користь клієнта.

Чому мобільний трединг – актуальний та важливий

Бути завжди в курсі, що відбувається на валютному ринку, – запорука успіху трейдера. Але враховуючи, що знаходитись постійно біля комп’ютера неможливо, мобільний трейдинг – актуальна допомога. Він виручає, якщо ви знаходитесь в дорозі, на природі чи в гостях. А також протягом робочого дня, якщо доступну до програмного забезпечення немає.  Проте варто пам’ятати: мобільні варіанти доступу до торгового терміналу не є повноцінною заміною, а лише резервом. Вони не дозволяють правильно вивчити графіки, тому саме для таких цілей потрібно використовувати стаціонарний торговий термінал.