Додому Торгові стратегії Три головні поради від професіоналів ринку Форекс трейдерам початківцям

Три головні поради від професіоналів ринку Форекс трейдерам початківцям

711

Хто не хоче швидко і легко отримати непоганий заробіток? Напевно, таких немає. Варіантом примноження капіталу без особливих зусиль багато хто розглядає валютний ринок Форекс. Початківці-трейдери нерідко сприймають його як казино, і саме це є найнебезпечнішою і найбільш поширеною помилкою.

 Звісно, заперечувати, що інколи навіть тут допомагає всього лише везіння, не варто. Дійсно, є певне число тих, кому вдається заробити на Форексі, роблячи ставку на успіх. Проте якщо хочеться не одномоментного прибутку, а стабільного, варто запам’ятати – лише серйозна підготовка дозволить цього досягти й не втратити капітал.

 Найчастіші помилки початківців

 Трейдери з досвідом мають певні знання, але навіть і такого не достатньо. Вони обов’язково проводять аналіз ринку, враховують ризики та ретельно планують свою роботу. Саме виключення цього всього, особливо після першого успіху,- одна з основних помилок новачків. Отримавши перший прибуток, вони часто «втрачають голову». Їм здається, що і далі все буде так успішно, а значить, підвищувати свою майстерність уже не треба. Це приводить до втрати пильності, невмотивованого підвищення вартості контрактів, нехтування основних правил торгівлі. Таким чином можна втратити все. На ринку Форекс розслаблятись не можна. Ставлення до кожного контракту має бути однаково серйозним і відповідальним.

 Ще одна часта помилка трейдера, який тільки починає заробляти на ринку Форекс,- зміна перевіреної стратегії. Професіонали не радять цього робити хоча би перший час. Чітко розроблений стратегічний напрям і строге його дотримання – основа успіху. Це знає будь-який трейдер з досвідом, який завжди слідує своїй розробленій стратегії, незважаючи ні на що.

 Взагалі не мати плану, керуючись одними лише емоціями чи інтуїцією,- невдала ідея. Як показує практика, у більшості випадків фінал зовсім невтішний. А враховуючи, що справа тут в грошах, то новачка може чекати повний фінансовий провал.

Читайте також:  Як обрати таймфрейм для торгівлі на Форекс

 Три основні поради від професіоналів

 Професійні трейдери дають декілька рекомендацій тим, хто лише починає заробляти на валютному ринку Форекс. Ми вибрали три найголовніші, які допоможуть на перших етапах цього шляху.

 Стратегія

 Вибір певної стратегії – не просто рекомендація, а необхідність. Однозначної поради, якою саме вона повинна бути, немає. Варто почати з більш простих схем, поступово переходячи до складніших. Ще один важливий нюанс – не брати кредити, а виходити зі своїх фінансових можливостей, адже невдалі торги не тільки позбавлять своїх грошей, а і приведуть до виникнення боргу.

Брокер

 Брокер – це обовязкова частина роботи на ринку Форекс. Його вибір має свої нюанси. Низька комісія приваблює, але вона може свідчити про недостатню якість брокерського обслуговування. Якщо, і це рекомендують професійні трейдери, ретельно занотовувати дані по кожному контракту, то можна визначити, з яким брокером співпрацювати найбільш вигідно. Правильно підібраний брокер стане важливим етапом на дорозі до досягнення успіху.

Тренування на симуляторах

 Нам завжди страшно пробувати щось нове, і ринок Форекс не виняток. Перевірити свої сили можна на спеціальних симуляторах реальної торгівлі, які створені брокерськими конторами. Для роботи з ними не потрібні якісь особливі умови. Достатньо зареєструватися на порталі або заповнити анкету. Скачавши і встановивши програмку на комп’ютер, можна починати тренуватись. На рахунку такого симулятора є 1 мільйон гривень, тому умови дуже схожі до справжніх. Торгівля, до речі, ведеться у режимі реального часу, тому операції проводяться у будь-який момент. Використання симуляторів дає можливість обрати певну стратегію і перевірити її. А найголовніше – така віртуальна пробна торгівля дозволяє перевірити, чи готові ви до роботи на фондовому ринку.