Додому Загальне Жадібність трейдера: як її побороти

Жадібність трейдера: як її побороти

685

Кожна людина прагне мати стільки грошей, щоб не обирати, яка покупка зараз нагальніша. Валютний ринок Форекс, якщо добре розібратися в принципах торгівлі тут, дає стабільний заробіток і дозволяє досягти поставлених фінансових цілей. Але що довше біржовий гравець у трейдингу, то вищими є його вимоги до прибутку. На Форексі навіть є певна категорія трейдерів, які керуються величезною жагою до збільшення свого стартового депозиту, а якщо простими словами, – жадібністю.

 Виключно негативною емоцією жадібність називати не варто. Доволі часто саме вона допомагає дійти до бажаного рівня, оскільки учасник біржі просто не сходить зі шляху ні на мить. Проте бувають ситуації, коли жадібність не допомагає торгівлі, а навпаки – заважає приймати виважені рішення. Так можна втратити частину, а то і весь капітал, адже відкриття багатьох угод одразу несе великий ризик. І головна причина цьому – прагнення швидкого збагачення. Жадібність трейдера небезпечна ще тим, що у такого гравця знижена ефективність роботи.

Найпоширеніші помилки жадібних трейдерів

Приборкати це почуття нелегко, а для багатьох практично нереально. Проте прагнути цього потрібно, адже воно навряд чи виведе на беззбитковий рівень. Саме через жадібність біржовий гравець робить помилки. Ми зібрали п’ять найбільш поширених.

Помилка № 1: великий стартовий депозит

Часто новачки, прагнучи заробити якнайбільше, починають трейдинг з максимально можливими для себе сумами. Але в результаті бажання швидко його збільшити, зливають значну частину або навіть і весь. Робити так не варто, особливо на початку. Краще відкрити рахунок на Форексі з таким капіталом, якого буде не шкода при програшах, а решту грошей вкласти у програми довірчого управління. Після отримання певного практичного досвіду, створення успішної торгової системи можна вводити ці кошти в обіг.

Читайте також:  Змінювати ордер Stop Loss можна: розбираємо три актуальні ситуації

Помилка № 2: надто велике кредитне плече

 Торгівля на Форексі з великим кредитним плечем для новачків дуже ризикована. Хоча для досвідчених трейдерів це теж не надто раціонально. Варто пам’ятати, кредитне плече повинно бути не вище рівня 1:50. В такому випадку менше шансів стикнутися зі збитками.

Помилка № 3 поспішати заробляти

 Щоб розібратися з принципами валютного ринку Форекс з нуля, потрібно трохи часу. Не варто з першого ж дня відкривати великі угоди, не маючи зовсім досвіду. Спочатку слід освоїти методи та інструменти аналізу, створити свою стратегію, протестувати її і лише тоді займатися серйозними торгами. В середньому менш-більш стабільний заробіток трейдер отримує через 6 місяців своєї плідної праці.

Помилка № 4 Багато відкритих угод одночасно

 З першого погляду здається, що велика кількість угод – це можливість заробити більше. Але насправді трейдери з досвідом торгують не так часто, відкриваючи 1-2 угоди одночасно, обов’язково аналізуючи ринок перед цим.

Помилка № 5 Невчасний вихід з валютного ринку

Невдалий вхід на ринок – це далеко не та причина, через яку більшість трейдерів втрачають свій депозит. До зливу капіталу приводить частіше запізнілий вихід. Саме тому необхідно дотримуватися правил мані-менеджменту, застосовувати стоп-ордери та тейк-профіти. Щоб уникнути цих помилок, необхідно прагнути до боротьби з жадібністю. З цим почуттям рідко хто стає успішним на Форексі.